☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Romanian
> Primul Meu Topic < Level 70 Mage > > World Of Warcraft
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 205
Replies: 3
Track Topic
rusclaudiualin
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold
:
465.15
#1
May 28 2008 12:30am
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Defias+Brotherhood&n=Vlahus
Ieri am reusit sa ajung la level 70 cu un undead mage si m-am simtit super asa ca am vrut sa imi manifest bucuria printr-un topic.
Rog pe cei care au mai multa experienta sa-mi zica ce ar trebui sa schimb acum... Personal o sa fac bgs pentru echipament si dailys ca nu am bani de mount.
Astept pareri referitor la itemele pe care le am si pe care ar trebui sa le am.
Mersi.
FloRin
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold
:
1.39
#2
May 28 2008 12:48am
Quote (rusclaudiualin @ Wed, May 28 2008, 08:30am)
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Defias+Brotherhood&n=Vlahus
Ieri am reusit sa ajung la level 70 cu un undead mage si m-am simtit super asa ca am vrut sa imi manifest bucuria printr-un topic.
Rog pe cei care au mai multa experienta sa-mi zica ce ar trebui sa schimb acum... Personal o sa fac bgs pentru echipament si dailys ca nu am bani de mount.
Astept pareri referitor la itemele pe care le am si pe care ar trebui sa le am.
Mersi.
Bravo Claule
Acum vino la ls si fa mq
rusclaudiualin
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold
:
465.15
#3
May 28 2008 01:55am
Aveam ambitia aia sa ajung 70. Am trecut la ls acum
Mai ales ca e offline pana la 12.00
Dar nu e singurul motiv pentru care nu am mai jucat ls. Am examene + licenta in urmatoarele 4 saptamani
Serj_Tankian
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold
:
21,070.00
#4
May 28 2008 04:17pm
felicitari pt lvl 70
Go Back To
Romanian
Topic List
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact