d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Primul Meu Topic < Level 70 Mage > > World Of Warcraft
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
May 28 2008 12:30am
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Defias+Brotherhood&n=Vlahus

Ieri am reusit sa ajung la level 70 cu un undead mage si m-am simtit super asa ca am vrut sa imi manifest bucuria printr-un topic.

Rog pe cei care au mai multa experienta sa-mi zica ce ar trebui sa schimb acum... Personal o sa fac bgs pentru echipament si dailys ca nu am bani de mount.

Astept pareri referitor la itemele pe care le am si pe care ar trebui sa le am.

Mersi.
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
May 28 2008 12:48am
Quote (rusclaudiualin @ Wed, May 28 2008, 08:30am)
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Defias+Brotherhood&n=Vlahus

Ieri am reusit sa ajung la level 70 cu un undead mage si m-am simtit super asa ca am vrut sa imi manifest bucuria printr-un topic.

Rog pe cei care au mai multa experienta sa-mi zica ce ar trebui sa schimb acum... Personal o sa fac bgs pentru echipament si dailys ca nu am bani de mount.

Astept pareri referitor la itemele pe care le am si pe care ar trebui sa le am.

Mersi.


Bravo Claule laugh.gif
Acum vino la ls si fa mq tongue.gif
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
May 28 2008 01:55am
Aveam ambitia aia sa ajung 70. Am trecut la ls acum smile.gif Mai ales ca e offline pana la 12.00 smile.gif Dar nu e singurul motiv pentru care nu am mai jucat ls. Am examene + licenta in urmatoarele 4 saptamani smile.gif
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
May 28 2008 04:17pm
felicitari pt lvl 70 wink.gif
Go Back To Romanian Topic List
Add Reply New Topic New Poll