d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Incep Sa Cred Ca ...
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,241
Joined: Nov 6 2005
Gold: 53,809.25
May 23 2008 03:23pm
Degeaba mai verific subforumul romanesc.
Multe topicuri sunt locked. Altele ar trebui sa fie inchise. Unii posteaza aici doar pt spam.
Nu prea am mai vazut lume buna ro sa posteze aici.
In afara de warcraft, ladder slasher si snooker din cand in cand, vad topicuri cu oameni care se-njura pt ca asa cred ei ca se poate sa fii "cool" sau "smecher" sau mai stiu eu ce.

Bafta, sa aveti o vara frumoasa.
Member
Posts: 13,468
Joined: Jan 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
May 23 2008 10:51pm
Quote (Alexandru @ Fri, May 23 2008, 11:23pm)
Degeaba mai verific subforumul romanesc.
Multe topicuri sunt locked. Altele ar trebui sa fie inchise. Unii posteaza aici doar pt spam.
Nu prea am mai vazut lume buna ro sa posteze aici.
In afara de warcraft, ladder slasher si snooker din cand in cand, vad topicuri cu oameni care se-njura pt ca asa cred ei ca se poate sa fii "cool" sau "smecher" sau mai stiu eu ce.

Bafta, sa aveti o vara frumoasa.


vouch

and am cu 15 fg mai mult ca tine happy.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
May 24 2008 02:32am
Quote (EvilSpoon @ Sat, 24 May 2008, 07:51)
vouch

and am cu 15 fg mai mult ca tine happy.gif


el isi face upgrade la stelute nene, ce stii tu tongue.gif
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
May 24 2008 02:54am
hehe .... ms la fel o vara frumosa la toti plina de peripeti si noi cuceriri biggrin.gif
bafta cine da bacul/tn etc enjoy life peace&love
wub.gif bier.gif thumbsup.gif bounce.gif
Member
Posts: 464
Joined: May 4 2008
Gold: 0.10
Warn: 10%
May 24 2008 04:36am
Quote (EvilSpoon @ Sat, May 24 2008, 04:51am)
vouch

and am cu 15 fg mai mult ca tine happy.gif


^^
Member
Posts: 43,241
Joined: Nov 6 2005
Gold: 53,809.25
May 24 2008 05:25am
Quote (MrDjBthu @ Sat, 24 May 2008, 11:32)


Totusi nu pe public.
@ 0bscur3 stop spamming ro forums.

This post was edited by Alexandru on May 24 2008 05:25am
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
May 25 2008 12:05pm
cam da..ai dreptate..din pacate s-a rarit lumea aici..asta e

o vara frumoasa tuturor
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
May 25 2008 04:06pm
Quote (Arx_X @ Sun, 25 May 2008, 20:05)
cam da..ai dreptate..din pacate s-a rarit lumea aici..asta e

o vara frumoasa tuturor


dap! Eu pe pe 1 Iunie o sa fiu activ pe dia !

dar sa rarit mult, sau nu vor sa posteze aici smile.gif !!
Go Back To Romanian Topic List
Add Reply New Topic New Poll