Quote (Alexandru @ Fri, May 23 2008, 11:23pm)
Degeaba mai verific subforumul romanesc.
Multe topicuri sunt locked. Altele ar trebui sa fie inchise. Unii posteaza aici doar pt spam.
Nu prea am mai vazut lume buna ro sa posteze aici.
In afara de warcraft, ladder slasher si snooker din cand in cand, vad topicuri cu oameni care se-njura pt ca asa cred ei ca se poate sa fii "cool" sau "smecher" sau mai stiu eu ce.
Bafta, sa aveti o vara frumoasa.
vouch
and am cu 15 fg mai mult ca tine