d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Cine Se Duce Sa Vada Indiana Jones ?
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,241
Joined: Nov 6 2005
Gold: 53,809.25
May 19 2008 05:42am
De curiozitate. Sunt de mic fan Indiana Jones series biggrin.gif
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 19 2008 06:06am
Pai aici in Baia Mare nu cred ca o sa fie la cinema in 22 mai cry3.gif

pina apare aici in cinema il downlodez de pe net wink.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
May 19 2008 07:43am
Quote (GriffonsEye @ Mon, May 19 2008, 02:06pm)
Pai aici in Baia Mare nu cred ca o sa fie la cinema in 22 mai cry3.gif

pina apare aici in cinema il downlodez de pe net wink.gif


Eu in plazza
Cine are ceva cu mine sa vina akolo smile.gif
Poate bem un suc laugh.gif

This post was edited by DyCa4EveR on May 19 2008 08:07am
Member
Posts: 10,497
Joined: Jan 6 2007
Gold: 2,922.00
May 19 2008 08:17am
eu vineri
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
May 19 2008 10:36am
eu n-am timp :|
dar sunt ok filmele cu indy .. vizionare placuta
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
May 19 2008 10:36am
Quote (DyCa4EveR @ Mon, 19 May 2008, 14:43)
Eu in plazza
Cine are ceva cu mine sa vina akolo smile.gif
Poate bem un suc laugh.gif


cand mergi? poate il iau pe tiby.. si mergem si noi
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
May 19 2008 10:41am
Quote (napsterz0r @ Mon, May 19 2008, 06:36pm)
cand mergi? poate il iau pe tiby.. si mergem si noi


Chiar nush
Imi este o lene sa merg in Plazza.. -.-
Dar am auzit ca baga chestii 3D sau nush smile.gif)
Member
Posts: 43,241
Joined: Nov 6 2005
Gold: 53,809.25
May 19 2008 11:59am
Quote (napsterz0r @ Mon, 19 May 2008, 19:36)
cand mergi?  poate il iau pe tiby.. si mergem si noi


Chiar, ce mai face tiby?

Quote (Arx_X @ Mon, 19 May 2008, 19:36)
eu n-am timp :|
dar sunt ok filmele cu indy .. vizionare placuta


mersi

Quote (Pr0m3t30 @ Mon, 19 May 2008, 17:17)
eu vineri


ok

Quote (DyCa4EveR @ Mon, 19 May 2008, 16:43)
Eu in plazza
Cine are ceva cu mine sa vina akolo smile.gif
Poate bem un suc laugh.gif


Si cine nu are nimic cu tine sa nu vina biggrin.gif
Quote (DyCa4EveR @ Mon, 19 May 2008, 19:41)
Chiar nush
Imi este o lene sa merg in Plazza.. -.-
Dar am auzit ca baga chestii 3D sau nush smile.gif)

o sa afli curand, daca te duci
Quote (GriffonsEye @ Mon, 19 May 2008, 15:06)
Pai aici in Baia Mare nu cred ca o sa fie la cinema in 22 mai cry3.gif

pina apare aici in cinema il downlodez de pe net wink.gif


ok, tu nu te duci, vine el la tine laugh.gif

Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
May 19 2008 12:14pm
Quote
Si cine nu are nimic cu tine sa nu vina biggrin.gif

Pey toti au ceva cu mine da nush ce rofl.gif
Nu am zis nimic rau la nimeni . Au boala pe mine k sunt prea smexy :<
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
May 19 2008 01:14pm
Quote (DyCa4EveR @ Mon, May 19 2008, 06:14pm)
Pey toti au ceva cu mine da nush ce rofl.gif
Nu am zis nimic rau la nimeni . Au boala pe mine k sunt prea smexy :<




This post was edited by kelz0 on May 19 2008 01:14pm
Go Back To Romanian Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll