Quote (napsterz0r @ Mon, 19 May 2008, 19:36)
cand mergi? poate il iau pe tiby.. si mergem si noi
Chiar, ce mai face tiby?
Quote (Arx_X @ Mon, 19 May 2008, 19:36)
eu n-am timp :|
dar sunt ok filmele cu indy .. vizionare placuta
mersi
Quote (Pr0m3t30 @ Mon, 19 May 2008, 17:17)
eu vineri
ok
Quote (DyCa4EveR @ Mon, 19 May 2008, 16:43)
Eu in plazza
Cine are ceva cu mine sa vina akolo

Poate bem un suc

Si cine nu are nimic cu tine sa nu vina

Quote (DyCa4EveR @ Mon, 19 May 2008, 19:41)
Chiar nush
Imi este o lene sa merg in Plazza.. -.-
Dar am auzit ca baga chestii 3D sau nush

)
o sa afli curand, daca te duci
Quote (GriffonsEye @ Mon, 19 May 2008, 15:06)
Pai aici in Baia Mare nu cred ca o sa fie la cinema in 22 mai

pina apare aici in cinema il downlodez de pe net

ok, tu nu te duci, vine el la tine