d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > C.f.r Campioana
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
May 7 2008 11:07pm
Ce rusine..
Bravo lor k au castigat campionatul prin penalty.
Discuss ^^
Member
Posts: 1,276
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
May 8 2008 01:42am
muie tie ba jegosule
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
May 8 2008 03:20am
ce rusine? stai ca daca ar fii sa ia cineva campionatul pe drept, ar lua o echipa din divizia C ..ca doar acolo se mai joaca corect .. POATE
o sa fie nasol cu CL , ca nu au experienta, si pica rapid dupa parerea mea
cat despre Steaua, a pierdut pe "fesele" sale ..asa ca degeaba mai fac tam-tam

Stiu doar ca orasul a cam innebunit ieri seara.. blink.gif


Hai mah nu va mai injurati ca la usa cortului..exchange phone nr si da-ti acolo
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
May 8 2008 03:24am
Quote (Arx_X @ Thu, May 8 2008, 11:20am)
ce rusine? stai ca daca ar fii sa ia cineva campionatul pe drept, ar lua o echipa din divizia C ..ca doar acolo se mai joaca corect .. POATE
o sa fie nasol cu CL , ca nu au experienta, si pica rapid dupa parerea mea
cat despre Steaua, a pierdut pe "fesele" sale ..asa ca degeaba mai fac tam-tam

Stiu doar ca orasul a cam innebunit ieri seara.. blink.gif


Hai mah nu va mai injurati ca la usa cortului..exchange phone nr si da-ti acolo



eu nu injur smile.gif
dar a fost km naspa k ia batut aia doar printrun penalty
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
May 8 2008 04:12am
n-a fost deloc nashpa . multe meciuri au penalti-uri. atata timp cat el a fost acordat orect, e totul in regula. meciul a fost crancen si s-au cam bruscat, mai ales din partea celor de la u cluj , care aveau prima de meci de peste 100.000 euro. in final , eu zic ca a fost un rezultat echitabil la campionat . cfr a tinut in mana mai tot timpul acest campionat si steOaia nu merita sa ajunga campioana.
Member
Posts: 1,276
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
May 9 2008 04:40am
Quote (Taiko @ Thu, May 8 2008, 10:12am)
n-a fost deloc nashpa . multe meciuri au penalti-uri. atata timp cat el a fost acordat orect, e totul in regula. meciul a fost crancen si s-au cam bruscat, mai ales din partea celor de la u cluj , care aveau prima de meci de peste 100.000 euro. in final , eu zic ca a fost un rezultat echitabil la campionat . cfr a tinut in mana mai tot timpul acest campionat si steOaia nu merita sa ajunga campioana.


taci dreaqu in gatu matii
vroiai sa ia echipa lui iancu puscarie ?! lol
ai draqu dp ce ca adevarata Poli Tim e in B , voi va dati cu Aek ... labagiii nu suportei in plmea
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
May 9 2008 04:41am
WTB vacanta mare pentru multi asta de mai sus. O all my fg.
Member
Posts: 1,276
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
May 9 2008 04:45am
CFR MUIEEEEEEEEEEEEEEEE

Dica MUIEEEEEEEEEEEEEEEEEE

BOmmel si goldBranch -> MUIEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!
Member
Posts: 1,276
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
May 9 2008 04:46am
Quote (mmc01 @ Fri, May 9 2008, 10:41am)
WTB vacanta mare pentru multi asta de mai sus. O all my fg.


tu sugeti-o in cur bai complexatule ...
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
May 9 2008 06:19am
Quote (diamondHC @ Fri, May 9 2008, 12:40pm)
taci dreaqu in gatu matii
vroiai sa ia echipa lui iancu puscarie ?! lol
ai draqu dp ce ca adevarata Poli Tim e in B , voi va dati cu Aek ... labagiii nu suportei in plmea


1. ma voi injosi raspunzandu-ti
2. habar n-ai ce vorbesti , esti probabil o oaie oarba de-a lu jiji .
3. cauta te rog in strafundurile tale un dram de bun simt si nu mai posta doar ca sa jignesti lumea
Go Back To Romanian Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll