Quote (Taiko @ Thu, May 8 2008, 10:12am)
n-a fost deloc nashpa . multe meciuri au penalti-uri. atata timp cat el a fost acordat orect, e totul in regula. meciul a fost crancen si s-au cam bruscat, mai ales din partea celor de la u cluj , care aveau prima de meci de peste 100.000 euro. in final , eu zic ca a fost un rezultat echitabil la campionat . cfr a tinut in mana mai tot timpul acest campionat si steOaia nu merita sa ajunga campioana.
taci dreaqu in gatu matii
vroiai sa ia echipa lui iancu puscarie ?! lol
ai draqu dp ce ca adevarata Poli Tim e in B , voi va dati cu Aek ... labagiii nu suportei in plmea