d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Jurnalul Unui Taliban
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Apr 25 2008 05:36am
Luni: Ma bligdizezg.
Marti: A venid baiadu vecinului la mine in gurde, mi-a vurad o vaga ji mi-a omorad gadzelu.
Miercuri: Am omorad eu baiadu.
Joi: A venid dadal baiadului la mine gu doada vamilia ji gu doade rudele za ma omoare.
Vineri: I-am omorad eu be dodzi.
Sambata: S-a adunad dod zadul in vadza gazei mele za ma izgoneazga din zad.
Duminica: Am omorad eu dod zadul.
Luni: Iar ma bligdizezg.

biggrin.gif

This post was edited by B4al on Apr 25 2008 05:36am
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Apr 25 2008 05:53am
crappy biggrin.gif .

daca tot e e bancuri , asta l-am primit la un mass

noaptea la ora 3 suna telefonul in apartamentul unui profesor
-Alo?
-Dormi?
-Bineinteles ca dorm!
-...si noi invatam 'tu-ti mortii matii!!
Member
Posts: 8,009
Joined: Apr 13 2007
Gold: 0.00
Apr 25 2008 06:08am
Quote (Taiko @ Fri, 25 Apr 2008, 11:53)
crappy biggrin.gif .

daca tot e e bancuri , asta l-am primit la un mass

noaptea la ora 3 suna telefonul in apartamentul unui profesor
-Alo?
-Dormi?
-Bineinteles ca dorm!
-...si noi invatam 'tu-ti mortii matii!!


sau asta tongue.gif
Maica Glafira si maica Serafima se intorceau la manastire cu masina cu alimente.
Deodata pe parbriz a sarit un vampir mic. Maicile nu s-au pierdut cu firea cu una cu doua. - Da cu stergatoarele, da cu stergatoarele, striga maica Serafima. Vampirul a fost scuturat putin de lamela, dar s-a prins si mai bine de geam, ranjind la ele. - Foloseste stropitorul, am pus in el apa sfintita. Ud leoarca, vampirul isi arata coltii, iar apa sfintita nu-si face efectul. - Incearca cu crucea, incearca cu crucea, striga maica Glafira. Maica Serafima, deschide geamul, scoate capul afara si incepe sa gesticuleze spre vampir: - Da-te jos de acolo, tu'ti crucea ma-tii !!!

This post was edited by bitza on Apr 25 2008 06:08am
Member
Posts: 5,812
Joined: Oct 6 2007
Gold: 121.00
Apr 25 2008 06:48am
Quote (Taiko @ Fri, 25 Apr 2008, 13:53)
crappy biggrin.gif .

daca tot e e bancuri , asta l-am primit la un mass

noaptea la ora 3 suna telefonul in apartamentul unui profesor
-Alo?
-Dormi?
-Bineinteles ca dorm!
-...si noi invatam 'tu-ti mortii matii!!


Prea tare asta !!! laugh.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Apr 25 2008 08:28am
O femeie de etnie rroma , naste in intersectie
Politistul aflat la fata locului, sa o ajute:
-"Impinge! Impinge! respira!"
Din intamplare , gemeni;
scoate primul capul si intra repede inapoi :
-"Hai prin spate ca aici sunt gabori"
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Apr 25 2008 11:21am
Trilema zilei : Vreau sa ma bag si io intr-o relatie serioasa.. dar nu stiu a cui smile.gif)
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Apr 25 2008 01:17pm
Quote (Taiko @ Fri, Apr 25 2008, 12:53pm)
crappy biggrin.gif .

daca tot e e bancuri , asta l-am primit la un mass

noaptea la ora 3 suna telefonul in apartamentul unui profesor
-Alo?
-Dormi?
-Bineinteles ca dorm!
-...si noi invatam 'tu-ti mortii matii!!


haahaa de fapt ei dadeau teza in ziua aia biggrin.gif
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Apr 25 2008 01:43pm
Quote (Cipy @ Fri, Apr 25 2008, 09:17pm)
haahaa de fapt ei dadeau teza in ziua aia biggrin.gif


sa fim seriosi .. cine invata noaptea pentru o teza ? smile.gif

This post was edited by Taiko on Apr 25 2008 01:43pm
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Apr 26 2008 07:52am
Quote (Taiko @ Fri, Apr 25 2008, 08:43pm)
sa fim seriosi .. cine invata noaptea pentru o teza ? smile.gif


nush asa am primit si eu mass smile.gif)
Member
Posts: 414
Joined: Apr 18 2008
Gold: 0.04
Warn: 20%
Apr 26 2008 04:20pm

Bula se duce la ghicitoare si ii da in carti si ii zice : " Bula din cauza ta o sa se intample multe nenorociri si multa lume o sa moara si multi altii o sa isi piarda casele ... "
auzind astea Bula pleaca suparat din cale afara de cele spuse de ghicitoare si in drumul sau spre casa vede un copilas pe linia de tren si trenul venind catre copilas ohmy.gif atunci Bula se repede si trage copilul din fata trenului si il salveaza biggrin.gif
copilul ii zice : multumesc nene
Bula : Cum te cheama baietel ?
copilul: Adolf nene smile.gif .... Adolf Hitler wink.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Go Back To Romanian Topic List
Add Reply New Topic New Poll