am numai cuvinte de lauda pentru marile proiecte ale municipalitatii, Videne
am facut de la ciolpani pana in bucuresti (acasa) 3ore si 30min
smf in circulatia din bucuresti ca toate strazile si intersectiile sunt in lucru
iar cand am venit am prins o furtuna puternica (ploaie cu vant puternic, soseaua plina de apa ...) - o placere
ne mai intrebam de ce nu e productivitate in tara asta
pai ca nu te poti misca - ar fi una din cauze (faci 8..10 ore din bucuresti pana la arad sau oradea sa iesi din tara)