Quote (RO_Byron @ Thu, Feb 28 2008, 11:30am)
bine ai venit.incearca sa nu te lasi pacalit si daca ai iteme de valoare contacteaza mediatorii romani.nu face topicuri de genul..."ma las de diablo"......sau.....".....e un scammer".in general lumea e de treaba pe aici cu exceptii....se stiu ei ffff bine.
asta a fost luat dintrun topic anterior ^^
oricum asta este gl in rl