d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Mi Se Pare Mie, Sau ...
1234Next
Closed New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 28,818
Joined: Apr 10 2006
Gold: 1.02
Trader: Trusted
Mar 31 2008 07:07am
... calitatea topicurilor din acest forum s-a imbunatatit?
Privind in urma, imi amintesc de acele vremuri cand organele genitale si rudele de gradul intai erau subiecte mondene...
Acum, dupa cate am vazut, tind sa cred ca totusi daca reusesti sa ajungi la orele de gramatica, e ok.
Te vede lumea, se mai uita o fata la tine...
Pana la urma, toti vrem sa facem o impresie buna.
S-auzim de bine.
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Mar 31 2008 07:31am
Sa mai trezit lumea la realitate..
Retired Moderator
Posts: 28,818
Joined: Apr 10 2006
Gold: 1.02
Trader: Trusted
Mar 31 2008 07:40am
Quote (DyCa4EveR @ Mon, Mar 31 2008, 03:31pm)
Sa mai trezit lumea la realitate..

Hai ma, ce naiba! Tocmai am vorbit despre orele de gramatica.
Stiu ca ai potential si ca pe viitor, nu ma vei mai dezamagi.

Glumeam. Se poate intampla oricui. biggrin.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Mar 31 2008 07:44am
Quote (goldbranch @ Mon, Mar 31 2008, 03:40pm)
Hai ma, ce naiba! Tocmai am vorbit despre orele de gramatica.
Stiu ca ai potential si ca pe viitor, nu ma vei mai dezamagi.

Glumeam. Se poate intampla oricui. biggrin.gif


Mi-e Lene Sa Vorbesc ^^ Gramatical rofl.gif

This post was edited by DyCa4EveR on Mar 31 2008 07:50am
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Mar 31 2008 10:46am
Vanghelie care este, este de vina, care este. Parerea mea, hic.
Pai pe persoana fizica, care este, din sectoru' 5 care este, am venit aici sa conjug verbul a fi, care este.
Eu ... sunt
Tu ... este
restu stiti voi, care este ... biggrin.gif rofl.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Mar 31 2008 10:49am
Calculatoru m-a prostit ^^^^
Nu mai stiu deloc gramatica..
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Mar 31 2008 10:51am
very funny .....
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Mar 31 2008 02:36pm
Quote (Serj_Tankian @ Mon, 31 Mar 2008, 18:46)
Vanghelie care este, este de vina, care este. Parerea mea, hic.
Pai pe persoana fizica, care este, din sectoru' 5 care este, am venit aici sa conjug verbul a fi, care este.
Eu ... sunt
Tu ... este
restu stiti voi, care este ... biggrin.gif rofl.gif


se vede ca nu sta in sectorul lu vanghelie

la verbul "a fi" nu exista decat conjugarea cu "este"
eu este
tu este
el este
noi este
voi este
ei/ele este
ca doar e secotrul care este
rofl.gif
Member
Posts: 13,468
Joined: Jan 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Mar 31 2008 03:59pm
kelzo - very ratat

fa-ne un bine ... shoot yourself
Member
Posts: 5,959
Joined: Dec 28 2006
Gold: 0.46
Warn: 50%
Mar 31 2008 04:56pm
Quote (DyCa4EveR @ Mon, Mar 31 2008, 01:31pm)
Sa mai trezit lumea la realitate..


Go Back To Romanian Topic List
1234Next
Closed New Topic New Poll