Quote (Serj_Tankian @ Mon, 31 Mar 2008, 18:46)
Vanghelie care este, este de vina, care este. Parerea mea, hic.
Pai pe persoana fizica, care este, din sectoru' 5 care este, am venit aici sa conjug verbul a fi, care este.
Eu ... sunt
Tu ... este
restu stiti voi, care este ...

se vede ca nu sta in sectorul lu vanghelie
la verbul "a fi" nu exista decat conjugarea cu "este"
eu este
tu este
el este
noi este
voi este
ei/ele este
ca doar e secotrul care este