mda..s-a schimbat ora..de fapt doar teoretic, astfel incat sa ne bucuram de toata lumina solara din timpul zilei..
deci dormim mai putin cu o ora(tot teoretic desigur..)
cred k cei afectati sunt cei care se trezeau la 6 sa plece la munca..si o sa fie afectati 2-3 zile ..
cei mai lenesi , care se trezeau p la 10-11 ..n-au probleme

nu uitati sa va setati ceasurile , telefoanele, agendele and so on