d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > ++ Filme / Seriale / Ce Mai Urmariti Si Voi ? ++ > Dont Spam Ffs
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,468
Joined: Jan 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Mar 29 2008 03:03am
Orice Post care NU are legatura cu Topicu => Report Spam or Flame or Altele smile.gif

/e GoldBranch ... Serj ... ce-ar fii sa incepeti cu Warn smile.gif ca asa nu e frumos ... 30 topicuri inchise in First 50 ... s-au invatat sa spameze aici ca in codru wink.gif


This post was edited by EvilSpoon on Mar 29 2008 03:04am
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Mar 29 2008 03:12am
Serj nu poate sa inchida topicuri - e un simplu membru ca si voi
Serj poate sa medieze niste lucruri.
Cam asta face Serj.

Referitor la seriale - The Tudors, The Terminator (Chronicles of Sarah Connor).
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Mar 29 2008 03:22am
Quote (Serj_Tankian @ Sat, Mar 29 2008, 09:12am)
Serj nu poate sa inchida topicuri - e un simplu membru ca si voi
Serj poate sa medieze niste lucruri.
Cam asta face Serj.

Referitor la seriale - The Tudors, The Terminator (Chronicles of Sarah Connor).


Vouch ... plm normal pentru ca face curat wink.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Mar 29 2008 03:29am
Jumper smile.gif
Filmu meu preferat Sapt asta laugh.gif
Member
Posts: 13,468
Joined: Jan 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Mar 29 2008 03:37am
am vzt de curant : The Secret ... super tare

kelzo reportet
Member
Posts: 4,784
Joined: Jun 25 2006
Gold: 1,151.00
Mar 29 2008 04:24am
"Love me if you dare" icon_pointr.gif l-am vazut azi-noapte. Mi s-a parut un film bun si care merita vazut; e despre un joc "periculos" si foarte incitant. Francez, 2003. Titlul in franceza este "Jeux d'enfants", dar cu titlul american se poate gasi pe DC
"The secret" e bun, dar, pentru mine, nu spune nimic nou. E versiunea pentru americani. Acolo abia daca se vorbeste despre Dumnezeu, sustinandu-se ca universul e puterea suprema. Dar ideea e buna si chiar cred ca "legea atractiei" e valabila; ar putea fi, mai degraba, puterea incontienta a mintii, un fel de autosugestionare. Mesajul este urmatorul: nu luptati impotriva... sa zicem, a terorismului, ci luptati pentru pace. Poti sa ai viata pe care o doresti daca ti-o doresti cu adevarat si-ti canalizezi fortele pe acea directie.
Numele filmului e facut sa impresioneze si sa atraga atentia, dar nu este vorba de vreun secret. Cu totii stim asta: "cauta si vei gasi". Majoritatea oamenilor stiu ca nu vor gasi si, poate, de aceea nici nu gasesc...
Member
Posts: 13,468
Joined: Jan 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Mar 29 2008 04:31am
Quote (RO_Marci @ Sat, Mar 29 2008, 12:24pm)
"Love me if you dare" icon_pointr.gif l-am vazut azi-noapte. Mi s-a parut un film bun si care merita vazut; e despre un joc "periculos" si foarte incitant. Francez, 2003. Titlul in franceza este "Jeux d'enfants", dar cu titlul american se poate gasi pe DC
"The secret" e bun, dar, pentru mine, nu spune nimic nou. E versiunea pentru americani. Acolo abia daca se vorbeste despre Dumnezeu, sustinandu-se ca universul e puterea suprema. Dar ideea e buna si chiar cred ca "legea atractiei" e valabila; ar putea fi, mai degraba, puterea incontienta a mintii, un fel de autosugestionare. Mesajul este urmatorul: nu luptati impotriva... sa zicem, a terorismului, ci luptati pentru pace. Poti sa ai viata pe care o doresti daca ti-o doresti cu adevarat si-ti canalizezi fortele pe acea directie.
Numele filmului e facut sa impresioneze si sa atraga atentia, dar nu este vorba de vreun secret. Cu totii stim asta: "cauta si vei gasi". Majoritatea oamenilor stiu ca nu vor gasi si, poate, de aceea nici nu gasesc...


aceeasi parere o am si eu ... de gand l-am vzt... gandesc altfel ... si pana acu mi sa dovedit ce ziceau aia acolo ...

daca fac si 100 k FG pana la vara ... io zic ca e valabil ... oricum cred in chestia asta ... zilele astea chiar am folosit chestia ... si mia iesit smile.gif si faza ca atunci cand te-ai indoit de el zici domne nare cum sau ceva de genu mi sa intamplat si asta acu 2 zile ... si mi-am dat seama dupa ... biggrin.gif

mai era un film the zeigeist parca ... tare si ala ... cata conspiratie sad.gif

/e puteti termina in plm cu spamu ?

reported dyca too ... no offense

This post was edited by EvilSpoon on Mar 29 2008 04:35am
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Mar 29 2008 04:34am
Quote (EvilSpoon @ Sat, Mar 29 2008, 12:31pm)
aceeasi parere o am si eu ... de gand l-am vzt... gandesc altfel ... si pana acu mi sa dovedit ce ziceau aia acolo ...

daca fac si 100 k FG pana la vara ... io zic ca e valabil ... oricum cred in chestia asta ... zilele astea chiar am folosit chestia ... si mia iesit smile.gif si faza ca atunci cand te-ai indoit de el zici domne nare cum sau ceva de genu mi sa intamplat si asta acu 2 zile ... si mi-am dat seama dupa ... biggrin.gif

mai era un film the zeigeist parca ... tare si ala ... cata conspiratie sad.gif


desigur k faci 100 k ^^
iti doneaza klaudiu . zi sa se bucure de aia 850 fg kre mi a luat
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Mar 29 2008 04:57am
zeitgeist : http://video.google.com/videoplay?docid=9072119975796993477

eu seriale : Stargate Atlantis, SG1; Supernatural; New Amsterdam; Nip\Tuck; Kyle XY; Heroes; Prison Break; the 4400; Eureka; Sanctuary;
Member
Posts: 6,838
Joined: Nov 8 2007
Gold: 0.00
Mar 29 2008 04:59am
Quote (EvilSpoon @ Sat, Mar 29 2008, 09:03am)
Orice Post care NU are legatura cu Topicu => Report Spam or Flame or Altele smile.gif

/e GoldBranch ... Serj ... ce-ar fii sa incepeti cu Warn smile.gif ca asa nu e frumos ... 30 topicuri inchise in First 50 ... s-au invatat sa spameze aici ca in codru wink.gif


sure xD
Go Back To Romanian Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll