d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Intrebare De Baraj > :)
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,784
Joined: Jun 3 2005
Gold: 770.00
Mar 18 2008 03:39pm
ca sa incep
eu nam mai jucat de d2 cam de 2-3 ani, trecut prin alte jocuri si mam oprit la wow pana la urma

vine acu vo saptamana un amic si imi zice ca cica o scos astia teleport de pe enigma

e pe bune faza asta??
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 18 2008 03:47pm
Quote (amiba @ Tue, 18 Mar 2008, 23:39)
ca sa incep
eu nam mai jucat de d2 cam de 2-3 ani, trecut prin alte jocuri si mam oprit la wow pana la urma

vine acu vo saptamana un amic si imi zice ca cica o scos astia teleport de pe enigma

e pe bune faza asta??


nu e adevarat ..

enigma mai are tele biggrin.gif
Member
Posts: 622
Joined: Feb 11 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Mar 19 2008 05:37am
lol smile.gif)
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Mar 19 2008 01:17pm
Quote (amiba @ Tue, 18 Mar 2008, 23:39)
ca sa incep
eu nam mai jucat de d2 cam de 2-3 ani, trecut prin alte jocuri si mam oprit la wow pana la urma

vine acu vo saptamana un amic si imi zice ca cica o scos astia teleport de pe enigma

e pe bune faza asta??


nu e , stai calm smile.gif
nu au mai facut astia patch la wow de nu stiu cat timp, deci nu aveau cum sa schimbe wink.gif
Member
Posts: 622
Joined: Feb 11 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Mar 21 2008 11:04am
hmmm ! smile.gif)
Member
Posts: 1,276
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Mar 22 2008 12:34pm
eu o sa ma apuc de Silkroad - am vazut ca e destul de tare smile.gif si poate putin Ladder Slasher ( dar nu ma prea incanta stilul de joc solo ) biggrin.gif
Go Back To Romanian Topic List
Add Reply New Topic New Poll