Quote (spyzimbru @ Fri, 14 Mar 2008, 04:12)
Re !! Sunt curios cu o faza !!!
Se poate vedea undeva de cate ori am anuntat ca cineva a postat gresit intrun forum /// ca spameaza ???
atunci cand faci un "report post" cineva vede
decizia de a face ceva in legatura cu aceste probleme e a moderatorului (adica doar cei din staff de la jsp - member++ in sus)
faptul ca cineva e trusted/mediator nu inseamna ca e neaparat din staff
tot ce poti sa faci e sa dai report si sa mergi mai departe