d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > O Intrebare Pt Moderatori/trusted > Re!
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Mar 13 2008 07:12pm
Re !! Sunt curios cu o faza !!!

Se poate vedea undeva de cate ori am anuntat ca cineva a postat gresit intrun forum /// ca spameaza ???
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Mar 14 2008 02:38am
nu
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Mar 14 2008 03:22am


pey stii k exista pmu nu? rolleyes.gif

This post was edited by DyCa4EveR on Mar 14 2008 03:22am
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Mar 14 2008 04:51am
Quote (spyzimbru @ Fri, 14 Mar 2008, 04:12)
Re !! Sunt curios cu o faza !!!

Se poate vedea undeva de cate ori am anuntat ca cineva a postat gresit intrun forum /// ca spameaza ???


atunci cand faci un "report post" cineva vede
decizia de a face ceva in legatura cu aceste probleme e a moderatorului (adica doar cei din staff de la jsp - member++ in sus)
faptul ca cineva e trusted/mediator nu inseamna ca e neaparat din staff
tot ce poti sa faci e sa dai report si sa mergi mai departe
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Mar 14 2008 05:13am
Quote (Serj_Tankian @ Fri, 14 Mar 2008, 12:51)
atunci cand faci un "report post" cineva vede
decizia de a face ceva in legatura cu aceste probleme e a moderatorului (adica doar cei din staff de la jsp - member++ in sus)
faptul ca cineva e trusted/mediator nu inseamna ca e neaparat din staff
tot ce poti sa faci e sa dai report si sa mergi mai departe


Ok ms mult !!! Poti sa inchizi topicu ca sa nu spameze lumea in el !!
Go Back To Romanian Topic List
Closed New Topic New Poll