Quote (Serj_Tankian @ Fri, 14 Mar 2008, 12:47)
prefer sa incerc singur si cu oamenii din guild de la mine - mersi oricum
problema e ca sunt multe questuri si alergi pe acolo ca bezmeticu
trebuie sa cauti o gramada de indicii ca Sherlock ...
da per ansamblu e ok - problema e ca e greu sa te lvl singur
Nu e adevarat.
Prima data baga urmatoarele addonuri: quest helper, auctioner
quest helper te duce exact la quest, adik iti arata pe harta unde trebuie sa il faci
iar auctioner te invata tehnicile auction house pentru a face bani
Ele sunt legale si folosite de toti.
Deja exista foarte multe ghiduri de facut level inclusiv la profesii.
In celalat topic am intrebat pe ce server joci. Eu joc la hoarda pe Defias Brotherhood si daca vrei sa vii acolo e ok. Avem 4 romanasi uniti care ne ajutam la greu si e mai simplu din toate punctele de vedere. Deci te astept daca decizi ca vrei sa fie mai frumos. Dupa o luna de jucat wow la inceput am vazut ca singur in wow e foarte plictisitor ^^
This post was edited by rusclaudiualin on Mar 14 2008 05:39am