d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Pauza La Diablo > Gata
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Mar 13 2008 08:26am
Gata frate m-am plictisit de diablo pt moment !! Oricum m-am angajat ca WebDesigner si imi ocupa cam majoritatea timpului!!!
O sa raman pe jsp sa mai tin legatura !!!

Care vreti acc pe care sa jucati cu caractere deja facute dati pm !!
E free doar pt romani !!

Fara iteme smile.gif) !!
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Mar 13 2008 09:43am
Quote (spyzimbru @ Thu, Mar 13 2008, 04:26pm)
Gata frate m-am plictisit de diablo pt moment !! Oricum m-am angajat ca WebDesigner si imi ocupa cam majoritatea timpului!!!
O sa raman pe jsp sa mai tin legatura !!!

Care vreti acc pe care sa jucati cu caractere deja facute dati pm !!
E free doar pt romani !!

Fara iteme smile.gif) !!


dai mie pala tau? sad.gif hai k eu tiam dat tyrael si iteme smile.gif plz? wub.gif
Member
Posts: 622
Joined: Feb 11 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Mar 13 2008 11:05am
nu le da nimic smile.gif)

fain asa si eu nu mai joc d2 pt o vreme pt ca ma ocup de cs , chestii mai multe si cred ca ma mut din nou in Romania biggrin.gif

ma bucur daca ma mut pt ca plec si eu de aici ca am probleme si na.. etc

ma mut la Cluj sau alt orash , nush biggrin.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Mar 13 2008 11:08am
Quote (ThE_TriaL @ Thu, Mar 13 2008, 07:05pm)
nu le da nimic smile.gif)

fain asa si eu nu mai joc d2 pt o vreme pt ca ma ocup de cs , chestii mai multe si cred ca ma mut din nou in Romania biggrin.gif

ma bucur daca ma mut pt ca plec si eu de aici ca am probleme si na.. etc

ma mut la Cluj sau alt orash , nush biggrin.gif


aoleu da in ce orash stai u akm? rofl.gif

a stai il stiu laugh.gif
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 13 2008 04:46pm
bine faci tongue.gif

eu fac lvl 99 si gata cu d2

dar depinde de patch 1.12 daca e fain mai jok , daca pun numa cateva rws in plus sigur nu mai jok

This post was edited by GriffonsEye on Mar 13 2008 04:47pm
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Mar 13 2008 05:40pm
bine faci man si eu la fel
om vedea cand se da reset te apuc pe hc direct
hai k vb pe mess
gl wub.gif
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 13 2008 05:44pm
Quote (GriffonsEye @ Thu, Mar 13 2008, 10:46pm)
bine faci tongue.gif

eu fac lvl 99 si gata cu d2

dar depinde de patch 1.12 daca e fain mai jok , daca pun numa cateva rws in plus sigur nu mai jok


interesant. level 99 ?
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Mar 13 2008 06:35pm
Quote (kelz0 @ Fri, 14 Mar 2008, 01:40)
bine faci man si eu la fel
om vedea cand se da reset te apuc pe hc direct
hai k vb pe mess
gl wub.gif


da man biggrin.gif !! si eu la fel !! biggrin.gif !! pana atunci ma apuc de vandut smile.gif)
Member
Posts: 5,632
Joined: Mar 4 2008
Gold: 37.00
Mar 14 2008 06:55pm
Quote (ThE_TriaL @ Thu, Mar 13 2008, 05:05pm)
nu le da nimic smile.gif)

fain asa si eu nu mai joc d2 pt o vreme pt ca ma ocup de cs , chestii mai multe si cred ca ma mut din nou in Romania biggrin.gif

ma bucur daca ma mut pt ca plec si eu de aici ca am probleme si na.. etc

ma mut la Cluj sau alt orash , nush biggrin.gif


Member
Posts: 5,632
Joined: Mar 4 2008
Gold: 37.00
Mar 14 2008 06:56pm
Quote (Lundbby @ Sat, Mar 15 2008, 12:55am)


Go Back To Romanian Topic List
Closed New Topic New Poll