Quote (ThE_TriaL @ Thu, Mar 13 2008, 07:05pm)
nu le da nimic

)
fain asa si eu nu mai joc d2 pt o vreme pt ca ma ocup de cs , chestii mai multe si cred ca ma mut din nou in Romania

ma bucur daca ma mut pt ca plec si eu de aici ca am probleme si na.. etc
ma mut la Cluj sau alt orash , nush

aoleu da in ce orash stai u akm?

a stai il stiu