bah da ma lasati cu abureala voastra de play fair si vrajeala ieftina..
stiti foarte bine ca 80% din cei care joaca d2 folosesc add-ons progrmas
nu va obliga nimeni sa ziceti...
si btw, pe hardcore nu are rost sa te joci daca nu pk
ala e tot fun-ul
decat sa mori pe la vreun brun sau io stiu pe unde din cauza ca ai avut lag 5 secunde sau io stiu ce kkt mai bine sa te omoare unu
cinste lui