d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Mah Fratilor Stie Cine Vreun Tppk Program > Sa Fie Safe...
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,840
Joined: May 27 2007
Gold: 0.00
Mar 13 2008 03:28am
m-am cam plictisit de softcore, si ma gandeam sa ma duc pe hardcore sa ma distrez putin cu un tppk program
da nush de unde sa iau unu klumea, sa nu ie9i ban in 2 zile
da-ti-mi si mie un pm careva
multam fain
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Mar 13 2008 03:30am
este interzis sa se vorbeasca de asta..
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Mar 13 2008 03:31am
da...ii zice PLAY FREAKING FAIR sau nu juca deloc

nush de ce trebuie sa folositi rahaturi de astea...daca joci hc , joaca naibii private cu amci si nu risti..orice program strica din joc...nu zic..am incercat sa vad ce e..si tot am luat pk in town..asa k nu te sfatuiesc
Member
Posts: 2,840
Joined: May 27 2007
Gold: 0.00
Mar 13 2008 04:06am
bah da ma lasati cu abureala voastra de play fair si vrajeala ieftina..
stiti foarte bine ca 80% din cei care joaca d2 folosesc add-ons progrmas
nu va obliga nimeni sa ziceti...
si btw, pe hardcore nu are rost sa te joci daca nu pk
ala e tot fun-ul
decat sa mori pe la vreun brun sau io stiu pe unde din cauza ca ai avut lag 5 secunde sau io stiu ce kkt mai bine sa te omoare unu
cinste lui
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Mar 13 2008 04:11am
gtfo lol noob
Member
Posts: 2,840
Joined: May 27 2007
Gold: 0.00
Mar 13 2008 04:31am
Quote (DyCa4EveR @ Thu, Mar 13 2008, 12:11pm)
gtfo lol noob


R.I.P.
Go Back To Romanian Topic List
Closed New Topic New Poll