d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Salut > Nou Pe Aici
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 11
Joined: Mar 10 2008
Gold: 18.00
Mar 10 2008 03:20am
SaluT Ma Numesc Dan Am 18 Ani Si Sunt Din Buc.Si Nou Pe Aciulea...Sper Sami Spuneti si mie Ce Si cum se procedeaza Pe aici

This post was edited by BorN4Fu on Mar 10 2008 03:20am
Member
Posts: 9,392
Joined: Jan 29 2006
Gold: 676.00
Mar 10 2008 03:26am
Salut!

Bine ai venit!

Sfatul meu este sa te documentezi un pic, citind pe forum ceea ce este legat de trade, comportament, etc.

La primele tranzatii apeleaza la un mediator sau orienteaza-te dupa vechime si numar de posturi.

In caz ca ia intrebari iti stau la dispozitie smile.gif
Banned
Posts: 11
Joined: Mar 10 2008
Gold: 18.00
Mar 10 2008 03:28am
Quote (fbolocan @ Mon, Mar 10 2008, 09:26am)
Salut!

Bine ai venit!

Sfatul meu este sa te documentezi un pic, citind pe forum ceea ce este legat de trade, comportament, etc.

La primele tranzatii apeleaza la un mediator sau orienteaza-te dupa vechime si numar de posturi.

In caz ca ia intrebari iti stau la dispozitie smile.gif




Trade nu o sa fac pt ca mam lasat de d2...joc numai LS atat smile.gif
Vreau cineva care este in domeniu sa ma ajute
Member
Posts: 9,392
Joined: Jan 29 2006
Gold: 676.00
Mar 10 2008 03:32am
Din pacate LS nu este printre favoritele mele, sry
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 10 2008 04:23am
sal si eu tot Dan is tongue.gif 18 ani smile.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Mar 10 2008 04:26am
hmm u aveai assa aia pe lod? ^^
Banned
Posts: 11
Joined: Mar 10 2008
Gold: 18.00
Mar 10 2008 05:44am
Quote (DyCa4EveR @ Mon, Mar 10 2008, 10:26am)
hmm u aveai assa aia pe lod? ^^


Neah:)
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Mar 10 2008 05:45am
sal tweety laugh.gif
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Mar 10 2008 05:56am
mda wb danZor !
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Mar 10 2008 06:00am
Quote (Cipy @ Mon, Mar 10 2008, 01:45pm)
sal tweety laugh.gif


aaaa smile.gif))
Go Back To Romanian Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll