d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Help Si Pe Mn Fratzilor > Cititzi Inauntru
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,498
Joined: Feb 28 2008
Gold: 6.80
Mar 4 2008 07:02pm
useru asta icon_pointr.gif ownagenaspter mi`a luat eni la trade si nu mi`a trimis 85 fg..am facut print dar am mh si nu se vede nika..un moderator daca poa sa ma ajute si pe mine..ms mult
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Mar 4 2008 07:59pm
The user name you entered does not exist.
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Mar 5 2008 01:24am
Quote (micuu_110 @ Wed, 5 Mar 2008, 04:02)
useru asta icon_pointr.gif ownagenaspter mi`a luat eni la trade si nu mi`a trimis 85 fg..am facut print dar am mh si nu se vede nika..un moderator daca poa sa ma ajute si pe mine..ms mult


unde v-ati inteles asupra pretului? ai un topic aici pe forum?
ti-a dat vreun mesaj aici pe forum?
poti sa scrii un link catre profilul lui aici?
se poate face ceva doar daca ai facut trade pe forum
daca te-ai inteles cu el pe bnet fara sa faci trade aici nu se poate rezolva nimic
pe viitor fa un topic si vinde itemele pe forum
cand cineva ofera pretul care iti convine cheama un mediator - ai un buton sus la topic
Serj

This post was edited by Serj_Tankian on Mar 5 2008 01:24am
Member
Posts: 13,468
Joined: Jan 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Mar 5 2008 01:28am
iti batzi capu degeaba ... asta sigur e unu dintre astia de si-au luat lock de curand

....

dry.gif
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Mar 5 2008 02:45am
Quote (EvilSpoon @ Wed, 5 Mar 2008, 10:28)
iti batzi capu degeaba ... asta sigur e unu dintre astia de si-au luat lock de curand

....

dry.gif


imi plac verdictele tale icon_pointr.gif faci parte cumva din sistemul judiciar roman? sau macar aspiri?
Go Back To Romanian Topic List
Add Reply New Topic New Poll