Quote (micuu_110 @ Wed, 5 Mar 2008, 04:02)
useru asta

ownagenaspter mi`a luat eni la trade si nu mi`a trimis 85 fg..am facut print dar am mh si nu se vede nika..un moderator daca poa sa ma ajute si pe mine..ms mult
unde v-ati inteles asupra pretului? ai un topic aici pe forum?
ti-a dat vreun mesaj aici pe forum?
poti sa scrii un link catre profilul lui aici?
se poate face ceva doar daca ai facut trade pe forum
daca te-ai inteles cu el pe bnet fara sa faci trade aici nu se poate rezolva nimic
pe viitor fa un topic si vinde itemele pe forum
cand cineva ofera pretul care iti convine cheama un mediator - ai un buton sus la topic
Serj
This post was edited by Serj_Tankian on Mar 5 2008 01:24am