totusi cineva a pus capat ca sa nu mai castige Ac Milan de atatea ori la rand cupa campionilor

ca a castigat de 5 ori la rand si acuma au fost eliminati in optimi si in ultimele minute

in 10 min au bagat 2 goluri

primul a fost frumoos

si al doilea

ca si faza
totusi bv Arsenal au demonstrat ca sunt mai tineri si ca au si ei sanse
