sunt destul de nou pe jsp dar am descoperit multe nu imi trecea prin cap sa vad un Forum Pt romani

)
fain
Eu sunt Alin si is din Cluj stabilit in Italia de vrei 4 ani
am si eu 18 ani si am mai jucat D2 pe ladderul trecut dar m-am apucat iarashi si am incercat si pe forum si imi place
Sper sa va cunosc de curand mai bine