Quote (HexN @ Wed, 27 Feb 2008, 04:06)
Am si eu aici .. la mine ... in sertarul de la birou ..

) nu tre sa vin pana`n salajan ...

ms oricum :* esti un scump mai bine asculta ceva linistitor decat sa o arzi cu dastea : " Eu cand sunt nervos dau cu pumnul " ... si ce rezolvi ?
n-ai inteles sau n-ai definit starea de nervi.cand vezi negru in fata ochilor ce muzica mai asculti......????????