Quote (puyu @ Wed, Feb 20 2008, 07:18pm)
din ce mi s-a spus . in joc am facut nishte baalruns . shi apoi unu a mulat cu mine shi eu l-am furat .(nush daca era cunoscut , prieten , etc )
cred ca nu e nimeni idiot sa intre intr-un brs sa zica ma mulezi xD
1= eu nu garantez nici pt mama in jsp( stiu doar ce fac eu)
2= ce tot plangi atat
3- daca ai facuto pe jsp = bye bye
4= daca te crezi cu musca pe caciula ..... no coment
edit; cum crezi ca pote careva sa garanteze pt ce face altu in bnet s`au in jsp?
This post was edited by belikeme on Feb 20 2008 01:21pm