d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Acuzat De Furt > Sper Sa Nu Iau +1
12Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,062
Joined: Feb 2 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 20 2008 12:53pm
RoG din suflet pe toti cei care ma cunosc sa posteze aici daca sunt de incredere sau nu . accept ambele variante ofc.
am fost degradat in guild . pt ca se spune ca ash fi furat intr-un mule o enigma + soj + zaka+hoto. nu mi s-a specificat nici cand nici de la cine nici cea mai minima inforamtie(dar nu asta e problema) singurul lucru care doresc e sa postati aici cei care ma cunosc shi cei care nu . daca sunt de incredere. inc az ca am furat pe cineva sa posteze primul normal
ms mult tuturor
Member
Posts: 319,595
Joined: Mar 5 2006
Gold: 2,105,421.00
Feb 20 2008 01:07pm
fama sa inteleg cand sa intamplat asta? si unde esti acuzat?
edit; ai ajutat pe careva sa muleze? sa`u ce puii mei ai facut?
cine te acuza?

This post was edited by belikeme on Feb 20 2008 01:09pm
Member
Posts: 7,062
Joined: Feb 2 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 20 2008 01:14pm
Quote (belikeme @ Wed, 20 Feb 2008, 20:07)
fama sa inteleg cand sa intamplat asta? si unde esti acuzat?
edit; ai ajutat pe careva sa muleze? sa`u ce puii mei ai facut?
cine te acuza?


eu neg tot . pt ca nimeni nu a facut acest asha zis mule .
2> problema e ca niciodata nu am facut asha ceva . dar se pare ca cineva m-a acuzat ca am furat in joc mai de mult. o eni soj zaka hoto. de la cine nush , cand nush , cine ma acuza iar nush tongue.gif
>3> de accea rog sa postati daca sunt de incredere sau nu shi mult mai bine daca shtie cineva despre incidentul asta ceva postati urgent
Member
Posts: 319,595
Joined: Mar 5 2006
Gold: 2,105,421.00
Feb 20 2008 01:16pm
ma frate e vorba de trade in bnet sa`u unde plm? ca nu inteleg nimic blink.gif
edit; unde sa facut trade bnet s`au jsp?

This post was edited by belikeme on Feb 20 2008 01:17pm
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Feb 20 2008 01:18pm
asta vb doar cu leader-ii de la guilda.. ne obicei.. ei nu prea se inseala.. dar daca e .. si eu gresit or sa isi ceara iertare.. daca nu...
Member
Posts: 7,062
Joined: Feb 2 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 20 2008 01:18pm
Quote (belikeme @ Wed, 20 Feb 2008, 20:16)
ma frate e vorba de trade in bnet sa`u unde plm? ca nu inteleg nimic blink.gif


din ce mi s-a spus . in joc am facut nishte baalruns . shi apoi unu a mulat cu mine shi eu l-am furat .(nush daca era cunoscut , prieten , etc )
cred ca nu e nimeni idiot sa intre intr-un brs sa zica ma mulezi xD
Member
Posts: 319,595
Joined: Mar 5 2006
Gold: 2,105,421.00
Feb 20 2008 01:20pm
Quote (puyu @ Wed, Feb 20 2008, 07:18pm)
din ce mi s-a spus . in joc am facut nishte baalruns . shi apoi unu a mulat cu mine shi eu l-am furat .(nush daca era cunoscut , prieten , etc )
cred ca nu e nimeni idiot sa intre intr-un brs sa zica ma mulezi xD


1= eu nu garantez nici pt mama in jsp( stiu doar ce fac eu)
2= ce tot plangi atat
3- daca ai facuto pe jsp = bye bye
4= daca te crezi cu musca pe caciula ..... no coment


edit; cum crezi ca pote careva sa garanteze pt ce face altu in bnet s`au in jsp?

This post was edited by belikeme on Feb 20 2008 01:21pm
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Feb 20 2008 01:21pm
nu vad de ce ai facut acest topic - ce rezolvi daca faci acest topic?
ti-am explicat faptul ca exista o problema care poate fi sau nu adevarata si trebuie sa ai rabdare
este normal sa se ia o decizie intai si dupa aceea sa o discutam
treburile din guild se discuta pe forumul ToG, nu aici
in final decizia fondatorilor guildului va fi cea importanta
Member
Posts: 7,062
Joined: Feb 2 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 20 2008 01:23pm
Quote (belikeme @ Wed, 20 Feb 2008, 20:20)
1= eu nu garantez nici pt mama in jsp( stiu doar ce fac eu)
2= ce tot plangi atat
3- daca ai facuto pe jsp = bye bye
4= daca te crezi cu musca pe caciula ..... no coment


1> same
2>pt ca nu imi palce sa fiu acuzat pe nedrept
3>din ce mi s-a spus nu a fost pe jsp
4>nu ma cred cu msuca pe caciula tongue.gif daca nu nu postam shi nu puneam in sginature sa posteze taota luema care shtie (nu crede) ca fur sau am facut asha ceva
Member
Posts: 319,595
Joined: Mar 5 2006
Gold: 2,105,421.00
Feb 20 2008 01:25pm
Quote (puyu @ Wed, Feb 20 2008, 07:23pm)
1> same
2>pt ca nu imi palce sa fiu acuzat pe nedrept
3>din ce mi s-a spus nu a fost pe jsp
4>nu ma cred cu msuca pe caciula tongue.gif daca nu nu postam shi nu puneam in sginature sa posteze taota luema care shtie (nu crede) ca fur sau am facut asha ceva

stai calm daca stii ca nu ai facut nici o greseala
asta e sfatul meu
Go Back To Romanian Topic List
12Next
Closed New Topic New Poll