d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Asa Ceva Nu Se Poate !! > Cum Frate
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Feb 19 2008 07:56am
Frate nu am dat scam in viata mea nu am facut nici un trade prost pana acu si se gaseste un trust sa imi dea 10% warn
Quote (_Mork_ @ Tue, Feb 19 2008, 08:17am)
DO not try to sell rl items outside rl forums

that is a 2month warn


Have a nice day

Mork



si eu nu mai am ceva la trade de 1 saptamana !!

cum frate ??
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Feb 19 2008 08:00am
citeste mesajul lui.... el se refera la items din viata reala..nu la d2 items
se pare k ai incercat sa vinzi asa ceva (sau asa crede el) ..cd-keys, accs sau alte chestii...
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Feb 19 2008 08:01am
Quote (Arx_X @ Tue, 19 Feb 2008, 16:00)
citeste mesajul lui.... el se refera la items din viata reala..nu la d2 items
se pare k ai incercat sa vinzi asa ceva (sau asa crede el) ..cd-keys, accs sau alte chestii...


crede-ma ca nu vand eu asa ceva !! abea am pt mine !! smile.gif

si nici nu imi da explicatii doar mia zis asta si gata !!

This post was edited by spyzimbru on Feb 19 2008 08:01am
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Feb 19 2008 08:31am
Am fost lamurit !!

Este vina mea !!! Am inteles gresit numele forumului si am scris ca ofer un telefon mobil !!

2 Luni voi avea 10% Warn !!


This post was edited by spyzimbru on Feb 19 2008 08:31am
Banned
Posts: 2,455
Joined: Apr 6 2007
Gold: 0.75
Feb 19 2008 09:55am
Quote (spyzimbru @ Tue, 19 Feb 2008, 15:31)
Am fost lamurit !!

Este vina mea !!! Am inteles gresit numele forumului si am scris ca ofer un telefon mobil !!

2 Luni voi avea 10% Warn !!


CUM MA SA SCRI ASA CEVA smile.gif))
Member
Posts: 1,276
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Feb 19 2008 11:06am
Quote (spyzimbru @ Tue, Feb 19 2008, 02:31pm)
Am fost lamurit !!

Este vina mea !!! Am inteles gresit numele forumului si am scris ca ofer un telefon mobil !!

2 Luni voi avea 10% Warn !!


greaseala ta sad.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Feb 19 2008 11:25am
Quote (spyzimbru @ Tue, Feb 19 2008, 04:31pm)
Am fost lamurit !!

Este vina mea !!! Am inteles gresit numele forumului si am scris ca ofer un telefon mobil !!

2 Luni voi avea 10% Warn !!


si eu ce am zis mosule? wink.gif
deci bine am inteles si eu si el.... chestiile alea se fac doar in anumite sectiuni private ale forumulei wink.gif
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Feb 19 2008 11:57am
Quote (Arx_X @ Tue, 19 Feb 2008, 19:25)
si eu ce am zis mosule? wink.gif
deci bine am inteles si eu si el.... chestiile alea se fac doar in anumite sectiuni private ale forumulei wink.gif


biggrin.gif !! stiu !!

Quote (diamondHC @ Tue, 19 Feb 2008, 19:06)
greaseala ta sad.gif


dap !!


Acu o sa astept 2 luni sa mil scoata ce sa fac !!
Member
Posts: 1,276
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Feb 19 2008 12:25pm
Quote (spyzimbru @ Tue, Feb 19 2008, 05:57pm)
dap !!


Acu o sa astept 2 luni sa mil scoata ce sa fac !!


nu ai ce sa mai faci acum sad.gif doar sa ai rabdare si sa astepti
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Feb 20 2008 02:08am
cik telefon mobil haha nici nai acces la donor forums
Go Back To Romanian Topic List
Closed New Topic New Poll