Quote (Arx_X @ Sun, Feb 17 2008, 09:32am)
nasol..sry pt acc..dar eu am luat 2 in decurs de 30 de zile..asta da noroc..si la al 2-lea...folososem doar loader...masa stie ce mai implementa loaderu ..dar nu ma ajuta cu nimic, in schimb..m-am ales cu al 2-lea acc inchis..cu alte chars duse bubu ..si cu nervii la pamant
ratonii care dupe , fura, far tot felu de tampenii..joaca linistiti... noi , pestii mai mici..suntem prajiti..daca stau sa ma gandesc mai bine... d2 e ca si Romania din punctul asta de vedere

traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul - dp cum zicea Mircea Badea