d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Ce Sporturi Practicati Sau Ati Practicat? > O Scurta Descriere Ar Fi Buna
1237Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Feb 16 2008 08:06am
inainte de a incepe va rog sa nu vorbiti de sporturi precum ridicatul halbei, aruncarea fumului, alergarea fetelor prin liceu sau ceva de genul

oficial nu am practicat nici un sport
dar in liceu am fost campion la fotbal din clasa X pana in clasa XII
am jucat si baschet tot in liceu - astept sa vina primavara sa merg la un baschet
am fost acum 2 ani la patinoar si a fost excelent - anul asta nu am apucat
am incercat sa si schiez dar sportul e destul de complicat

voi?
Member
Posts: 1,276
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Feb 16 2008 08:13am
baschet -in liceu
inot - vreo 2 ani

la fotbal sunt praf tongue.gif
dar oficial imi merge bine wink.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Feb 16 2008 08:21am
fotbal juma de an
baschet 1 an
si fotbal prin curu scolii ^^
Member
Posts: 1,276
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Feb 16 2008 08:24am
la baschet eram chiar bun- echipa liceului ale alea smile.gif
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Feb 16 2008 08:36am
am uitat sa mentionez faptul ca imi place urc prin munti
momentan cel mai inalt a fost Vf. Parangul Mare - 2519m
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Feb 16 2008 08:40am
football cam 5 ani , cu intrerupere de 1 an cry3.gif
handball ..ca ma obliga profa in liceu (size can be a pain rofl.gif )..deci 4 ani sad.gif
tenis de masa 2 ani ..amator
tenis de camp..dincand in cand
baschet..nu-mi place..foarte rar..ca sa le fac pe plac amicilor
si ceva close combat stuff tongue.gif
Member
Posts: 1,276
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Feb 16 2008 08:49am
Quote (Serj_Tankian @ Sat, Feb 16 2008, 02:36pm)
am uitat sa mentionez faptul ca imi place urc prin munti
momentan cel mai inalt a fost Vf. Parangul Mare - 2519m


nu stiu de ce dar niciodata nu am fost atras de munte ...
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Feb 16 2008 08:50am
Quote (diamondHC @ Sat, Feb 16 2008, 04:49pm)
nu stiu de ce dar niciodata nu am fost atras de munte ...


Marea Rullz smile.gif
Member
Posts: 1,274
Joined: Oct 2 2007
Gold: 551.00
Feb 16 2008 09:00am
Polo 4 ani (Liceu)
Rugby 3 ani (Liceu)
Box 6 ani
Imi place fotbalul f mult dar nu am avut cand sa-l practic la modul profesionist (mult prea ocupat cu celelalte)....am jucat si joc in fiecare saptamana....smile.gif Pescuitul este pasiunea mea (daca il putem include la aceasta categorie)

In rest sunt atras de orice sport, imi place atmosfera de competitzie.Pacat ca am renuntzat brusc la toate activitatzile si am cam pus pe mine din aceasta cauza. sad.gif Acum incerc sa ma mentzin si sa nu ajung cat un butoi !!! smile.gif
In privintza alpinismului nu am nici un fel de experientza dar in schimb imi place la nebunie sa merg pe munte. Imi place mult sa fiu in natura.
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Feb 16 2008 09:05am
Quote (DyCa4EveR @ Sat, Feb 16 2008, 04:50pm)
Marea Rullz smile.gif


am tot fost la mare si cu , si fara depravari , si sa stii ca MUNTELE RULZ . esti inca mic tongue.gif .
on topic :
1 luna de aikido biggrin.gif - da sa stiti ca a fost un excelent mod de a-mi largi vederea si inspre alte lucruri , nu numa' "dau cu pumnu sa sparg" , plus, un bun exercitiu de autocontrol. va recomand la toti macar o luna de aikido biggrin.gif
baschet in liceu nu excelam , dar eram ok . am mai incercat sa merg cu prietenii cu care jucam in liceu cate 3-4 ore incontinuu la 35 de grade. bine ca ne-am luat 2L de bere cu noi ca in 10 minute ne-am distrus biggrin.gif
fotbal - sunt pasta , dar imi place sportul . biggrin.gif
pescuit- n-am mai fost de ceva vreme decat rar la belti . dar tanjesc dupa zilele de glorie de acum 6-10 ani , cand stateam pe malul Begai , nu in calculator smile.gif
muntele e un hobby pot sa zic, treking , dar cand am surplus monetar si ma tine picioru' biggrin.gif (probleme la articulatie wink.gif )

si apoi , evident, Halbere, Sticlism, Ginastica, Coniac-canoe, Paharasutism

This post was edited by Taiko on Feb 16 2008 09:06am
Go Back To Romanian Topic List
1237Next
Add Reply New Topic New Poll