d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Am Nevoie De Ajutor La Wow
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 16 2008 07:31am
deci vreau sa jok si eu wow dar nu vreau sa dau bani pe cont sau ce imi tre nu se poate cumva sa jok pe servere und nu tre sa platesc

daca stiti pls spunetimi ce trebuie sa fac


ms wink.gif
Member
Posts: 1,276
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Feb 16 2008 07:33am
downloadezi wow smile.gif si cauti pe google servere de wow - unde joci moka tongue.gif
dar mai bine intreaba pe cineva care joaka wow biggrin.gif
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Feb 16 2008 07:41am
cumperi jocul si platesti lunar
daca nu vrei sa faci asta mai bine nu joci wow
nu se merita pe alte servere decat pe cele oficiale
45 lei/luna nu e o avere
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Feb 16 2008 07:59am
Quote (mmc01 @ Sat, 16 Feb 2008, 16:41)

45 lei/luna nu e o avere


pe luna? nu odata la 3 luni?
daca e lunar atunci stiu de ce nu vreau sa joc sad.gif
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 16 2008 09:57am
Quote (mmc01 @ Sat, 16 Feb 2008, 15:41)
cumperi jocul si platesti lunar
daca nu vrei sa faci asta mai bine nu joci wow
nu se merita pe alte servere decat pe cele oficiale
45 lei/luna nu e o avere


avand in vedere ca am 17 ani si inca stau pe spinarea parintilor de unde draq sa scot io 45 lei lunar? blink.gif

de aia am intrebat de servere neoficiale

asa ca va rog sa imi spuneti ce sa fac
Member
Posts: 1,276
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Feb 16 2008 09:59am
Quote (GriffonsEye @ Sat, Feb 16 2008, 03:57pm)
avand in vedere ca am 17 ani si inca stau pe spinarea parintilor de unde draq sa scot io 45 lei lunar? blink.gif

de aia am intrebat de servere neoficiale

asa ca va rog sa imi spuneti ce sa fac


eu am un prieten care a mai jucat pe servere d-astea private , dar nu stiu cum se face huh.gif
pot sa iti spun luni dk e biggrin.gif o sa il intreb pe el smile.gif
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Feb 16 2008 01:38pm
Quote (GriffonsEye @ Sat, 16 Feb 2008, 17:57)
avand in vedere ca am 17 ani si inca stau pe spinarea parintilor de unde draq sa scot io 45 lei lunar? blink.gif

de aia am intrebat de servere neoficiale

asa ca va rog sa imi spuneti ce sa fac


ceea ce ceri tu este ilegal
nush daca d2jsp tolereaza astfel de servere, blizzard nu le tolereaza in mod sigur smile.gif

@Serj, exista prepaid care costa 90 lei si e valabil 2 luni, daca platesti cu card vine mai putin in jur de 40/luna

This post was edited by mmc01 on Feb 16 2008 01:38pm
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 17 2008 12:01am
Quote (mmc01 @ Sat, 16 Feb 2008, 21:38)
ceea ce ceri tu este ilegal
nush daca d2jsp tolereaza astfel de servere, blizzard nu le tolereaza in mod sigur smile.gif

@Serj, exista prepaid care costa 90 lei si e valabil 2 luni, daca platesti cu card vine mai putin in jur de 40/luna


ms pt nimik de parca mori daca imi sai un pm cu ce tre sa fac...
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Feb 17 2008 12:58am
Quote (GriffonsEye @ Sun, 17 Feb 2008, 08:01)
ms pt nimik de parca mori daca imi sai un pm cu ce tre sa fac...


nu am idee cum se face, eu joc pe oficial...
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 17 2008 01:17am
Quote (mmc01 @ Sun, 17 Feb 2008, 08:58)
nu am idee cum se face, eu joc pe oficial...


bine atunci cu ce caracter sa incep ? :|
Go Back To Romanian Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll