Quote (GriffonsEye @ Sat, 16 Feb 2008, 17:57)
avand in vedere ca am 17 ani si inca stau pe spinarea parintilor de unde draq sa scot io 45 lei lunar?

de aia am intrebat de servere neoficiale
asa ca va rog sa imi spuneti ce sa fac
ceea ce ceri tu este ilegal
nush daca d2jsp tolereaza astfel de servere, blizzard nu le tolereaza in mod sigur

@Serj, exista prepaid care costa 90 lei si e valabil 2 luni, daca platesti cu card vine mai putin in jur de 40/luna
This post was edited by mmc01 on Feb 16 2008 01:38pm