d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > La Multi Ani Marci > !!!
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Feb 14 2008 04:08am
multa sanatate si fericire in viata si fie ca domnul sa iti implineasca toate dorintele.am mai zis faina zi de nastere ai 14 februarie...
Member
Posts: 5,812
Joined: Oct 6 2007
Gold: 121.00
Feb 14 2008 04:09am
Mutzi ani traiasaca , La multzi ani ! param pam pam pam ! biggrin.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Feb 14 2008 04:14am
WOHOO La Multi Ani Marci hai ba cu donatiile smile.gif pt mine ofc rofl.gif


j/k
Member
Posts: 10,746
Joined: Feb 23 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 14 2008 05:02am
la multi ani si sanatate multa si tot ce iti doresti sa se implineasca
Member
Posts: 4,784
Joined: Jun 25 2006
Gold: 1,151.00
Feb 14 2008 05:24am
Dany, draga, vad ca nu ai uitat! wub.gif
Multumesc mult pentru urari, baieti! bier.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Feb 14 2008 06:03am
La Multi Ani , si sa ti se indeplineasca toate dorintele, multa fericire si sanatate bier.gif
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Feb 14 2008 06:49am
Quote (RO_Marci @ Thu, Feb 14 2008, 01:24pm)
Dany, draga, vad ca nu ai uitat!  wub.gif
Multumesc mult pentru urari, baieti!  bier.gif


cum sa uit marci?atunci la ce am capul pe umeri ca daca era gol il dadeam jos draq ca e greu!! rofl.gif ...ma tineti de vb si eu is pe autobanda tongue.gif si vezi ca iara mam sucit si vin acasa biggrin.gif mai vb pe mess daca intri ca dupa ce ajung acasa ma pregatesc usor sa fac bagajul.nu stau mult decat vreo 3-4 zile...
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Feb 14 2008 06:54am
La multi ani hug.gif
Member
Posts: 43,241
Joined: Nov 6 2005
Gold: 53,809.25
Feb 14 2008 01:27pm
omg La multi ani man !!
Nu ai zis nimic pe dia, iar la cat de des ma uit eu pe jsp..
bier.gif hail.gif hand.gif
Retired Moderator
Posts: 28,818
Joined: Apr 10 2006
Gold: 1.02
Trader: Trusted
Feb 14 2008 01:32pm
Quote (RO_Marci @ Thu, Feb 14 2008, 02:24pm)
Dany, draga, vad ca nu ai uitat!  wub.gif
Multumesc mult pentru urari, baieti!  bier.gif


OOHhhh Dannyyyyy. Vai dragaaaa.. Oh... UH !

La Multi Ani Marci ! biggrin.gif
Go Back To Romanian Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll