Quote (RO_Marci @ Thu, Feb 14 2008, 01:24pm)
Dany, draga, vad ca nu ai uitat!
Multumesc mult pentru urari, baieti!

cum sa uit marci?atunci la ce am capul pe umeri ca daca era gol il dadeam jos draq ca e greu!!

...ma tineti de vb si eu is pe autobanda

si vezi ca iara mam sucit si vin acasa

mai vb pe mess daca intri ca dupa ce ajung acasa ma pregatesc usor sa fac bagajul.nu stau mult decat vreo 3-4 zile...