Quote (Arx_X @ Wed, 13 Feb 2008, 22:06)
sincer nu cred ca florile o sa fie ceva demodat..niciodata , raman un simbol al simpatiei si afectiunii
si desigur..partea de coliere, inel de logodnda si alte chestii e super..cu ocazia asta

eu ca un paralelipiped ce sunt..(Razvan stie) ..nu prea am acces la prietena mea actuala (sa nu te aud Razvan iar k p cuvant iti trimit antrax

) asa k i-am trimis deja niste cards cu valentine's wishes

dar tu ..neavand nevoie de "sjutor specializat" poti sa-i faci un cadou adevarat
sincer..cel mai bun cadou e un "te iubesc" din inima
flori oricum ii iau, adica asta chiar imi place mie sa fac.
cat despre te iubesc din inima, nu merge, nu de alta da mi-a luat inima deja

mmmmm nu stiu, ramane sa vad maine :S
Edit: GEO te vad in topic, cred ca tu ar trebui sa ai niste sfaturi ceva de dat pt astia mai mici asa , sunt numai urechi / ochi
This post was edited by MrDjBthu on Feb 13 2008 02:41pm