Quote (goldbranch @ Wed, Feb 13 2008, 11:14am)
Nu era problema de Fg. Nu mai aveam timp sa ma ocup si de guild.
A trebuit sa vand, nu aveam pe nimeni sa ma ajute acolo.
Nu e usor sa tii un guild mai ales cand ai destui membrii.
Primesc 50-60 mesaje pe zi, in afara de cele referitoare la sig & ava.
In total cam 100 si trebuie sa le citesc pe toate.
Cam astea sunt motivele. Sper sa fiu inteles.
Stai linistit, Andrei! Pacat ca nu s-a gasit nimeni sa duca mai departe munca ta si pacat ca ne-am despartit... Eram o mica comunitate si acum nu mai suntem. De asta imi pare rau mie...
e/
Quote (Serj_Tankian @ Wed, Feb 13 2008, 10:27am)
intrare libera in ToG
sunt destui romani - diablo2, wow in principal
doar da un apply
Adi, stii ce nu-mi place mie in tog? Ca-s prea multi! Sau poate prea multi "gods".

Poate ca e 1 avantaj asta, dar e greu sa te faci remarcat si...tot 1 anonim ramai

e2 ^^
Astept alte sugestii.
This post was edited by RO_Marci on Feb 13 2008 04:08am