d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Guilda 'angels Of Darkness" Inchisa > Ce Guild Sa-mi Aleg?
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,784
Joined: Jun 25 2006
Gold: 1,151.00
Feb 13 2008 12:49am
Andrei a vândut Guild-ul. sad.gif
Are careva idee ce guild să-mi aleg? Normal că nu mai găsesc guild de talia celei în care am fost, dar prefer să fie guild cu owner român măcar şi, dacă se poate, cu cât mai mulţi români. Nu-s aşa mare fan al românilor, dar măcar sunt naţionalist (atât cât se poate, ofc).
Mulţumesc mult celor care mă ajută cu info!

-Marci

Pentru cei care nu ştiu (GriffonsEye), Andrei, aka goldbranch, e mediator şi nu prea cred eu că îşi bate capul cu câştigatul fg-ului. A avut şi el probabil motivele lui, cum ar fi de ex. că poate s-a săturat să se ocupe de ea etc. Nu ăsta e subiectul discutat aici!

This post was edited by RO_Marci on Feb 13 2008 01:01am
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 13 2008 12:55am
poate a avut nevoie de fg omu tongue.gif

alge dki sau 1337 tongue.gif

This post was edited by GriffonsEye on Feb 13 2008 12:57am
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Feb 13 2008 02:27am
intrare libera in ToG
sunt destui romani - diablo2, wow in principal
doar da un apply
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Feb 13 2008 02:30am
Quote (GriffonsEye @ Wed, Feb 13 2008, 08:55am)
poate a avut nevoie de fg omu tongue.gif

alge dki sau 1337 tongue.gif


hehe in 1337 nu intri asa usor baiete rofl.gif

trb sa stai pe irc sa te invite cineva si sa fii putin cunoscut...

e km ca la V dak nu te stie cel putin 10 oameni... ^^ pe mine ma stiau doar 2 si nam putut sa intru trebuia sa stau 2 sapt pe chat plm asha k mam dus la volckom smile.gif
Retired Moderator
Posts: 28,818
Joined: Apr 10 2006
Gold: 1.02
Trader: Trusted
Feb 13 2008 03:14am
Nu era problema de Fg. Nu mai aveam timp sa ma ocup si de guild.
A trebuit sa vand, nu aveam pe nimeni sa ma ajute acolo.
Nu e usor sa tii un guild mai ales cand ai destui membrii.
Primesc 50-60 mesaje pe zi, in afara de cele referitoare la sig & ava.
In total cam 100 si trebuie sa le citesc pe toate.
Cam astea sunt motivele. Sper sa fiu inteles.
Member
Posts: 4,784
Joined: Jun 25 2006
Gold: 1,151.00
Feb 13 2008 04:04am
Quote (goldbranch @ Wed, Feb 13 2008, 11:14am)
Nu era problema de Fg. Nu mai aveam timp sa ma ocup si de guild.
A trebuit sa vand, nu aveam pe nimeni sa ma ajute acolo.
Nu e usor sa tii un guild mai ales cand ai destui membrii.
Primesc 50-60 mesaje pe zi, in afara de cele referitoare la sig & ava.
In total cam 100 si trebuie sa le citesc pe toate.
Cam astea sunt motivele. Sper sa fiu inteles.


Stai linistit, Andrei! Pacat ca nu s-a gasit nimeni sa duca mai departe munca ta si pacat ca ne-am despartit... Eram o mica comunitate si acum nu mai suntem. De asta imi pare rau mie...

e/
Quote (Serj_Tankian @ Wed, Feb 13 2008, 10:27am)
intrare libera in ToG
sunt destui romani - diablo2, wow in principal
doar da un apply


Adi, stii ce nu-mi place mie in tog? Ca-s prea multi! Sau poate prea multi "gods". tongue.gif Poate ca e 1 avantaj asta, dar e greu sa te faci remarcat si...tot 1 anonim ramai tongue.gif

e2 ^^
Astept alte sugestii. tongue.gif

This post was edited by RO_Marci on Feb 13 2008 04:08am
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Feb 13 2008 04:52am
pacat marci.ma simt vinovat ca nam putut sa il ajut in continuare.ma simt vinovat dar asta este viata...eu am ales ToG acum e decizia ta ce vei face.sper ca intro zi AoD se va intoarce tongue.gif
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Feb 13 2008 05:29am
sunt multzi membri e adevarat (a nu se citi multi biggrin.gif)
dar sunt multe jocuri - diablo, wow, dota, ladder slasher
fiecare are locul lui in guild

This post was edited by Serj_Tankian on Feb 13 2008 05:29am
Member
Posts: 4,784
Joined: Jun 25 2006
Gold: 1,151.00
Feb 13 2008 06:00am
Hai ca m-ati convins! tongue.gif

Temple of Gods

Your request has been sent to the Guildmaster. Please wait for them to approve your membership.

e/ Mersi, baieti!

This post was edited by RO_Marci on Feb 13 2008 06:00am
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Feb 13 2008 06:10am
Quote (RO_Marci @ Wed, 13 Feb 2008, 15:00)
Hai ca m-ati convins! tongue.gif

Temple of Gods

Your request has been sent to the Guildmaster. Please wait for them to approve your membership.

e/ Mersi, baieti!


added
Go Back To Romanian Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll