Quote (Taiko @ Tue, Feb 12 2008, 04:23pm)
eu cat am jucat , am folosit un mini cd . adica doar ceva fisiere importante, facute ca o imagine de cd . are vreo 300 de kilo . o incarc cu daemon tools , si nu imi tre loader sau altceva. si pe langa asta, cand am jucat mai foloseam doar un map hack . inca nu-s banat , deci ma gandesc ca nu are cum sa ma prinda

.
ms d info..totusi..dak inafara d mh..in primul key nu am avut absolut nimik..iar in al 2-lea..nici macar mh