d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Uitati Aici Mediator Cica Member ++ Goldbranch > Cum Ma Ameninta In Pm Si Dupa
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,436
Joined: Dec 20 2006
Gold: 0.00
Feb 12 2008 04:54am
imi blocheaza pm
interesant

Daca te simti "curat" nu vad care e rostul topicului tau.
Daca ai vre-o informatie referitoare la Multi Acc Accusation, ai un forum la dispozitie.
Ignoranta este o adevarata provocare pentru multi, dar si o modalitate utila pentru altii.
Cel mai bine e sa-ti vezi de treaba ta.

Daca mai vad asemenea topicuri, voi intelege altceva si voi face altceva. -------------asta ce e amanintare ceea ce nu ai voie?
Multumesc.

ii raspund :
a si inca ceva nu shtiu cum a ajuns unu ca tine member++ o sa te reportez si pe tine lu njaguar ca esti de partea scamerilor si a celor cu multi
si ca ma ameninti

raspunde el si imi blocheaza pm :

Sincer nu ma asteptam la un asa raspuns. Multumesc oricum.

but mediator ce sa zic:))


This post was edited by Klaudiu on Feb 12 2008 04:56am
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 12 2008 05:00am
Quote (Klaudiu @ Tue, 12 Feb 2008, 12:54)
imi blocheaza pm
interesant

Daca te simti "curat" nu vad care e rostul topicului tau.
Daca ai vre-o informatie referitoare la Multi Acc Accusation, ai un forum la dispozitie.
Ignoranta este o adevarata provocare pentru multi, dar si o modalitate utila pentru altii.
Cel mai bine e sa-ti vezi de treaba ta.

Daca mai vad asemenea topicuri, voi intelege altceva si voi face altceva. -------------asta ce e amanintare ceea ce nu ai voie?
Multumesc.

ii raspund :
a si inca ceva nu shtiu cum a ajuns unu ca tine member++ o sa te reportez si pe tine lu njaguar ca esti de partea scamerilor si a celor cu multi
si ca ma ameninti

raspunde el si imi blocheaza pm :

Sincer nu ma asteptam la un asa raspuns. Multumesc oricum.

but mediator ce sa zic:))


te oftici ? rofl.gif
Member
Posts: 12,436
Joined: Dec 20 2006
Gold: 0.00
Feb 12 2008 05:04am
Quote (GriffonsEye @ Tue, 12 Feb 2008, 14:00)
te oftici ? rofl.gif


nu ma oftic decat imi pare rau pt el ca e de partea celor cu multi si a scamerilor
normal ca va inchide topicu asta e 100%
chiar nu ma asteptam d la tine goldbranch member ++ la un asemenea raspuns
Retired Moderator
Posts: 35,302
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Trader: Trusted
Feb 12 2008 05:04am
if you have a problem with any trusted + im the one to contact...

and if you got anything behind your word that he is doing something wrong feel free to send me pm with screen shots ect

Have a nice day

Tapsa
Go Back To Romanian Topic List
Closed New Topic New Poll