Quote (Klaudiu @ Tue, 12 Feb 2008, 12:54)
imi blocheaza pm
interesant
Daca te simti "curat" nu vad care e rostul topicului tau.
Daca ai vre-o informatie referitoare la Multi Acc Accusation, ai un forum la dispozitie.
Ignoranta este o adevarata provocare pentru multi, dar si o modalitate utila pentru altii.
Cel mai bine e sa-ti vezi de treaba ta.
Daca mai vad asemenea topicuri, voi intelege altceva si voi face altceva. -------------asta ce e amanintare ceea ce nu ai voie?
Multumesc.
ii raspund :
a si inca ceva nu shtiu cum a ajuns unu ca tine member++ o sa te reportez si pe tine lu njaguar ca esti de partea scamerilor si a celor cu multi
si ca ma ameninti
raspunde el si imi blocheaza pm :
Sincer nu ma asteptam la un asa raspuns. Multumesc oricum.
but mediator ce sa zic:))
te oftici ?