d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Am Furat Si Am Vrut Sa Fac Asa : > Uite Inauntru
123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Feb 10 2008 07:25pm
Am furat ca oricum nu mai joc si am deletat tot ce am smile.gif inafara de contu asta cu 1.2k fg locked xD

am vrut sa ii trimit 600 fg la Klaudiu si sa scriu un comment ur part from scamming smile.gif

si il bloca biggrin.gif dar na nu am apucat ca deja ma blocase... sad.gif too bad


Sa Aveti Grija de voie pt ca am intrat pt Ultima Data pe www.d2jsp.org

Sper ca nu ati avut o parere Proasta de mine pt ca am furat icon_pointr.gif am furat pt ca m-am plictisit smile.gif xD

a fost prima si ultima oara cand am furat .


NOROC IN VIATA SI AVETI GRIJA DE VOI !!!
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Feb 10 2008 07:59pm
Quote (b1dani @ Mon, Feb 11 2008, 03:25am)



NOROC IN VIATA SI AVETI GRIJA DE VOI !!!


asta e singura parte cu care sunt d acord..pacat k ai ales sa te retragi asa
am o singura intrebare...cu ce te-ai ales k i-ai lasat p altii fara fg/items? mai ales k acum a ajuns fg pt sjsp? ai luat d la saraci si ai dat lu paul ..
nu am vazut rostul tepelor niciodata..si asta nu e o exceptie

oricum , sa ai parte d succes in viata, dar macar in rl sa fii cinstit
Member
Posts: 10,746
Joined: Feb 23 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 10 2008 10:31pm
serus kalule...macar daca il bloca si pe klaudiu nu era "munca" ta degeaba...asa e cam in zadar...nici eu nu joc diablo da imi place sa stau pe forum si sa fac siguri pt altii...
salut bah
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 10 2008 10:38pm
Quote (lord_of_war @ Mon, 11 Feb 2008, 06:31)
serus kalule...macar daca il bloca si pe klaudiu nu era "munca" ta degeaba...asa e cam in zadar...nici eu nu joc diablo da imi place sa stau pe forum si sa fac siguri pt altii...
salut bah


de parca nu te intalnesti cu el in cartier rofl.gif
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Feb 10 2008 11:19pm
dooh.. fi linistit ca nu lua el tag asa usor.. gl @ Real life

This post was edited by napsterz0r on Feb 10 2008 11:20pm
Member
Posts: 9,392
Joined: Jan 29 2006
Gold: 676.00
Feb 11 2008 02:03am
Mentalitate de looser sad.gif

Asa va proceda si in viata reala, cand FURI, nu ai scuze...
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Feb 11 2008 02:35am
Quote (fbolocan @ Mon, 11 Feb 2008, 10:03)
Mentalitate de looser sad.gif

Asa va proceda si in viata reala, cand FURI, nu ai scuze...


QFT

Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Feb 11 2008 02:36am
Quote (b1dani @ Mon, Feb 11 2008, 03:25am)
Am furat ca oricum nu mai joc si am deletat tot ce am smile.gif inafara de contu asta cu 1.2k fg locked xD

am vrut sa ii trimit 600 fg la Klaudiu si sa scriu un comment ur part from scamming smile.gif

si il bloca biggrin.gif dar na nu am apucat ca deja ma blocase... sad.gif too bad


Sa Aveti Grija de voie pt ca am intrat pt Ultima Data pe www.d2jsp.org

Sper ca nu ati avut o parere Proasta de mine pt ca am furat icon_pointr.gif am furat pt ca m-am plictisit smile.gif xD

a fost prima si ultima oara cand am furat .


NOROC IN VIATA SI AVETI GRIJA DE VOI !!!


nam o parere proasta ofc smile.gif nici de millenium nici de tine smile.gif
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Feb 11 2008 03:14am
dupa cum te-ai comportat si pe aici pe forum, sfarsitul tau era previzibil.invata sa-ti respecti "adversarul" si pe urma s-ar putea sa mai ai o sansa.pana la urma (urasc citatele)
"FIECARE PASARE PE LIMBA EI PIERE"
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Feb 11 2008 03:21am
Quote (b1dani @ Mon, 11 Feb 2008, 03:25)
Am furat ca oricum nu mai joc si am deletat tot ce am smile.gif inafara de contu asta cu 1.2k fg locked xD

am vrut sa ii trimit 600 fg la Klaudiu si sa scriu un comment ur part from scamming smile.gif

si il bloca biggrin.gif dar na nu am apucat ca deja ma blocase... sad.gif too bad


Sa Aveti Grija de voie pt ca am intrat pt Ultima Data pe www.d2jsp.org

Sper ca nu ati avut o parere Proasta de mine pt ca am furat icon_pointr.gif am furat pt ca m-am plictisit smile.gif xD

a fost prima si ultima oara cand am furat .


NOROC IN VIATA SI AVETI GRIJA DE VOI !!!



GG Dan1 biggrin.gif !!
Go Back To Romanian Topic List
123Next
Closed New Topic New Poll