Quote (b1dani @ Mon, Feb 11 2008, 03:25am)
NOROC IN VIATA SI AVETI GRIJA DE VOI !!!
asta e singura parte cu care sunt d acord..pacat k ai ales sa te retragi asa
am o singura intrebare...cu ce te-ai ales k i-ai lasat p altii fara fg/items? mai ales k acum a ajuns fg pt sjsp? ai luat d la saraci si ai dat lu paul ..
nu am vazut rostul tepelor niciodata..si asta nu e o exceptie
oricum , sa ai parte d succes in viata, dar macar in rl sa fii cinstit