Quote (b1dani @ Sat, Feb 9 2008, 11:44pm)
trebuie sa plec ... nu cred ca o sa mai joc d2 vreodata
ma apuc de parasutism si ma bag sa lucrez la firma mea.. bafta all
sa aveti Noroc in viata
Baietii care mi-au placut :
goldbranch
tz1cn1tu
dyca4ever
puyu
griffonseye
arx
andrei1234
si etc..
Baietii care sunt nubi si ratati pt mine :
Kaludiu
geogrig20060 -> sia schimbat numele in ... nush am uitat acuma dar stiu eu

sa aveti bafta toti si mi-a parut bine sa va cunosc si Noroc in Viata Tuturor

BAFTA

ah firar ... dc pleci ma.. oricum sper sa ai noroc si sa nu ti se blocheze parasuta

si baiati aia kre nu tiau placut se baga si therest si evilspoon=geogrig