☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Romanian
> Ma Las De Diablo :( > Mult Noroc
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 184
Replies: 2
Track Topic
rusclaudiualin
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold
:
465.15
#1
Feb 7 2008 01:02am
O sa ma las de Diablo 2 LOD pt ca pur si simplu sunt plictisit de el si de felul in care s-a prafusit ladderul ^^
In schimb nu voi parasi jsp pentru ca mi-am cumparat ieri WoW Alliance + WoW Burning Crusade si o sa ma apuc de WoW.
Nu am jucat niciodata dar cred ca destul de interesant. Daca mai sunt oameni care joaca wow poate imi dau si mie informatii ca eu in cateva ore il instalez pentru prima data
Bafta in viitor poate ne vedem pe ladder-ul viitor sau la umatorul patch.
This post was edited by rusclaudiualin on Feb 7 2008 01:12am
mmc
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold
:
8.43
#2
Feb 7 2008 01:24am
nu exista wow alliance, exista doar wow
ca are pe coperta alliance, e altceva
pt incepatori exista un site f bine pus la punct: www.wowwiwki.com
si mai ales
http://www.wowwiki.com/Newbie_Guide
joaca pe oficial singurul meu sfat pt inceput
bafta
DaEyE
Member
Posts: 1,728
Joined: Dec 14 2007
Gold
:
0.00
#3
Feb 10 2008 05:09am
Quote (rusclaudiualin @ Thu, Feb 7 2008, 09:02am)
O sa ma las de Diablo 2 LOD pt ca pur si simplu sunt plictisit de el si de felul in care s-a prafusit ladderul ^^
In schimb nu voi parasi jsp pentru ca mi-am cumparat ieri WoW Alliance + WoW Burning Crusade si o sa ma apuc de WoW.
Nu am jucat niciodata dar cred ca destul de interesant. Daca mai sunt oameni care joaca wow poate imi dau si mie informatii ca eu in cateva ore il instalez pentru prima data
Bafta in viitor poate ne vedem pe ladder-ul viitor sau la umatorul patch.
bine faci ca te lasi ca si io ma-m lasat
Go Back To
Romanian
Topic List
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact