d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Ce Ziceti Merita Sa Ma Apuc De Parasutism ? > Mijto Senzatia :d
123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Feb 6 2008 04:21pm
si tata a fost parasutist si asi vrea sa ii calc pe urme , cred ca o sa ma inscriu biggrin.gif

voi vatzi apuca ? biggrin.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Feb 6 2008 04:52pm
eu da...
dak nu era medicina era clar ceva legat d aviatie...iubesc libertatea..si nimic nu se compara cu zborul/ parasutismul

wtf are you waiting for? thumbsup.gif
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Feb 6 2008 06:13pm
asteptam sa mai treaca un pic timpul biggrin.gif ma gandeam si ma uitam la ce este necesar sa te inscrii ... biggrin.gif

dar tot nu ratez eu sansa asta de a ma inscrie biggrin.gif
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 6 2008 07:14pm
Quote (b1dani @ Thu, 7 Feb 2008, 02:13)
asteptam sa mai treaca un pic timpul biggrin.gif ma gandeam si ma uitam la ce este necesar sa te inscrii ... biggrin.gif

dar tot nu ratez eu sansa asta de a ma inscrie biggrin.gif


sa nu te puna dracu sa iti iei parasuta in spate ca numa asa o sa ajungi o clatita pe undeva ...
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Feb 6 2008 07:26pm
mai bine parasutist decat parasuta rofl.gif
Member
Posts: 1,274
Joined: Oct 2 2007
Gold: 551.00
Feb 6 2008 11:28pm
Fa-o boss...daca este un lucru care itzi place si care te face sa te simtzi implinit fa-o, mai ales ca este o meserie de familie ca sa zic asa. wink.gif Nu mai intreba...poate singura persoana acreditata care sa iti dea un sfat este chiar tatal tau. Bafta multa !!!
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Feb 7 2008 12:56am
Ce vremuri cand saream cu coarda elastica in cap legat de picioare =)) smile.gif)

Sa asculti nightwish cand esti in aer ca altfel iti zic eu nu ai curaj ^^ Am stat 2 ore sa ma gandesc cum sa imi fac curaj.

Solutia -> Nightwish - End of all hope =)) smile.gif)


This post was edited by rusclaudiualin on Feb 7 2008 12:57am
Member
Posts: 10,746
Joined: Feb 23 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 7 2008 02:25am
mah dani eu zic ca da..merita sa te apuci ca e super tare eu cred ca dupa o saritura deja ajungi dependent...cred ca si eu ma apuc biggrin.gif
Banned
Posts: 2,455
Joined: Apr 6 2007
Gold: 0.75
Feb 7 2008 02:55am
Quote (lord_of_war @ Thu, 7 Feb 2008, 09:25)
mah dani eu zic ca da..merita sa te apuci ca e super tare eu cred ca dupa o saritura deja ajungi dependent...cred ca si eu ma apuc biggrin.gif


nu se putea spune mai bine...o sa fie chiar senzatie ..biggrin.gif daca o sa faci ..sa ne povestesti cum a fost smile.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Feb 7 2008 05:08am
Quote (Tz1cn1Tu @ Thu, Feb 7 2008, 10:55am)
nu se putea spune mai bine...o sa fie chiar senzatie ..biggrin.gif daca o sa faci ..sa ne povestesti cum a fost smile.gif


dap si dak nu ajungi sa ne povestesti condoleante rofl.gif
Go Back To Romanian Topic List
123Next
Closed New Topic New Poll