Quote (lord_of_war @ Thu, 7 Feb 2008, 09:25)
mah dani eu zic ca da..merita sa te apuci ca e super tare eu cred ca dupa o saritura deja ajungi dependent...cred ca si eu ma apuc

nu se putea spune mai bine...o sa fie chiar senzatie ..

daca o sa faci ..sa ne povestesti cum a fost