Quote (Tz1cn1Tu @ Mon, 4 Feb 2008, 11:43)
Ma Las De D2 Si Ma Apuc De Ls ..Si Vreau Pe Cineva Sa Ma Invetze .Si Cat De Cat Sa Ma Ajute...Stiu Cat De Cat Jocu Acesta..Dar Nu Bine Oricum..
fmm de scamer lasate in mm de jsp ai scamat pe eu8000 si pe prietenu lui pun mana pe tine si iti rup capu This post was edited by Klaudiu on Feb 4 2008 12:17pm