Quote (DyCa4EveR @ Fri, Feb 1 2008, 12:28pm)
+1 yep... dak am vrea sa spunem ce avempe suflet pt toti astia dp forum ar fi plin forumu ^^
nu-ti da si tu in petec..lasati rq injurati\urile si prosteala p jsp..intalniti-va..spargeti-va testele, faceti c stiti, dar lasati-o mai moale aici