Quote (napsterz0r @ Sat, Feb 2 2008, 11:49pm)
warn warn warnnu intratzi in jocurile lu` asta !!!!!!! warn warn warn
asta a fost tare
d c sa nu intre? eu am intrat linistit ..si am iesit la fel
poate dak eram in joc , nu crapa soarca saraca...lua pk sau ceva..era mai glorios

serios vorbind..xp destul d bun (mai ales pt el ..650k/ br)