d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Diablo2 In Viata Reala > La Ce-i Bun Jocu Asta ? Vezi
12Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 24 2008 03:03am
Merg linistit pe strada. Parca e un hurricane in departare, pare cam periculos. r si o iau la fuga unpic, ca ma grabesc. Cand ajung la 30 de ani imi bag fistu.

Arat ca mr.T. La gat am niste lantzuri mari de pleu care sclipesc mai ceva ca auru, plus ca-s mai usoare, asa ca sa stiti ca la metalgrid lvl req ar fi trebuit sa fie mai scazut.
Am si un celular pentru confuse si un mp4 player ca sa ma doara undeva. Canadiana awsome, nu v-o arat ca mi-o furati voi cumva.

Pe sub armura mea de jeaca de blugi cannot be frozen -20%speed 4buzunare, am o bluza sexy cu o enigma desenata si un tricou alb cold absorb (de fapt in loc de 'cold' ar fi trebuit sa puna 'water'). Am si niste pantaloni tot de blugi, in diablo2 nu au pus si pantalonii pentru ca trebe sa fi tampit sa nu ti se asorteze armura cu pantalonii, ce dreq ma! unde traim, in bucuresti ?!

Mai am niste boots cu high kick damage, dar numai din cauza ca mi s-au stricat aia cu +40% faster run/walk si +50% jump. Sosetele ma enerveaza de numa, ca vreau sa am si level req si cold imune. Da' ma multzumesc cu cold absorb deocamdata. Ar fi fain sa se asorteze cu tricou, ca poate trebe sa ma dezbrac la Charsi la magazin. Ah, nu port chiloti, Charsi da-mi-i ai tai, cat costa ? Ce prosta-i Akara aia, dar ma intrebam io ce-i cu cabina aia de testare.

In mana duc o plasa cu carti si dvd-uri pe care o folosesc ca scut, are +200dex. Va bat cu pumni, da' poate gasesc ceva de pe la vre-o mortaciune sau de la Gheed ala care ma jefuieste de bani. Vreau mai mult fg. Totusi am manusi cool: 'Cat's Hand Puma Gloves', sunt pentru domnisoare, da' io le am ca sa scriu mai bine la calculator, ca ii frig la lucru si imi ingheatza mainile pe tastatura (+75dex, cold imune, cold absorb, -5%damage, etc).

Nu imi trebe arcu, interceptez sagetzile si le arunc inapoi. La nevoie, iau un bus/taxi/ceva pentru tele, ca am bluza faina si sunt smecher.

Ganditi-va bine inainte sa postati, va rog sa o compuneti in notepad inainte sa o postati, si ar fi de preferat sa fie faina. Dupa comment-urile de aici, poate traduc in engleza ceva.

This post was edited by the_rest on Jan 24 2008 03:06am
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jan 24 2008 03:04am
pff faci 100 de topicuri puteai sa pui akolo.... :/
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 24 2008 03:07am
Quote (DyCa4EveR @ Thu, Jan 24 2008, 09:04am)
pff faci 100 de topicuri puteai sa pui akolo.... :/

Esti destept ma.

b4al felicita-te ca esti prost.
Retired Moderator
Posts: 28,818
Joined: Apr 10 2006
Gold: 1.02
Trader: Trusted
Jan 24 2008 03:17am
Quote (the_rest @ Thu, Jan 24 2008, 12:03pm)

'Cat's Hand Puma Gloves'


Sa nu-mi zici ca le-ai cumparat cand era 75% reducere, ca ieri promotia disparuse.
Desi topicul este facut azi...
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Jan 24 2008 03:18am
wall of text critted me 10k damage
me die
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 24 2008 03:38am
Quote (goldbranch @ Thu, Jan 24 2008, 09:17am)
Sa nu-mi zici ca le-ai cumparat cand era 75% reducere, ca ieri promotia disparuse.
Desi topicul este facut azi...


50lei pe la magazine. (15euro) (sunt de dama)

Street Fighter's Plated Belt (eth)

This post was edited by the_rest on Jan 24 2008 03:39am
Member
Posts: 1,274
Joined: Oct 2 2007
Gold: 551.00
Jan 24 2008 03:41am
Tare!!! Dar ai omis un singur lucru....ce facem cu caciula ?! Io iti recomand o Corona de Iepure (Crown of Rabbit) , Ber'd , te doare-n brisca...ai 31 dr , asta in caz ca te lovesti la cap cand purcezi in bus/taxi pt teleportare. wink.gif
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 24 2008 03:45am
Nu imi trebe arcu, interceptez sagetzile si le arunc inapoi (am fortitude). La nevoie, iau un bus/taxi/ceva pentru tele, ca am bluza faina si sunt smecher (aia cu enigma pe ea), oamenii sunt curiosi si ma iau. Da' poate iau avionu de la waypoint(curse interne sau externe).

This post was edited by the_rest on Jan 24 2008 03:46am
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Jan 24 2008 03:57am
Quote (AlphaSquad @ Thu, Jan 24 2008, 11:41am)
Tare!!! Dar ai omis un singur lucru....ce facem cu caciula ?! Io iti recomand o Corona de Iepure (Crown of Rabbit) , Ber'd , te doare-n brisca...ai 31 dr , asta in caz ca te lovesti la cap cand purcezi in bus/taxi pt teleportare.  wink.gif


corona de iepure? ar trebui sa dea +80% speed la futting skill rofl.gif
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 24 2008 04:26am
Sa beau o healing potion, ce buna-i coca cola asta, badogu e rosu.

Pot composta bilet pentru town portal. In bucuresti este map hack, dar merge naspa ca ii lucru romanesc. bounce.gif hand.gif bangin.gif

This post was edited by the_rest on Jan 24 2008 04:37am
Go Back To Romanian Topic List
12Next
Closed New Topic New Poll