☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Romanian
> Se Pare Ca Se Poate Si Aici ... > ... Pe Acest Mult Dorit Subforum
Closed
New Topic
New Poll
Views: 183
Replies: 4
Track Topic
Serj_Tankian
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold
:
21,070.00
#1
Jan 23 2008 06:18am
Se pare ca lucrurile vor reveni la normal si aici pe acest mult dorit subforum.
Am vazut ca topicuri ce trebuiau inchise au fost inchise. Deci e posibil.
Cred ca se poate ca:
1. mesaje de tipul +1 sa dispara si sa apara si pareri
2. limbajul de cartier sa ramana in cartier - toata lumea stie sa injure si sa isi bage si sa isi scoata, dar nu asta e scopul aici
3. cei care au probleme de adaptare sa nu posteze aici - cand cineva posteaza un mesaj acel mesaj ti se adreseaza doar daca numele tau este explicit mentionat
4. fiecare sa se gandeasca inainte sa posteze ceva aici si sa arate si putin respect
5. fiecare sa isi aduca aminte de unde am pornit cu acest subforum
Va rog sa va postati opiniile si comentariile.
Lord_of_war
Member
Posts: 10,746
Joined: Feb 23 2007
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#2
Jan 23 2008 06:36am
+1 rofl
a fost o gluma...total de acord cu tine dar serj faza e ca voi oricum luati jocul si forumul asta prea in serios..adika no offence dar asa zici "...fiecare sa isi aduca aminte de unde a pornit acest subforum..." de parca ai vorbi de un job sau ceva de genu...e doar un forum de gameing atata tot.........in rest is de acord pt ca e mai bine fara injuraturi toata ziua
Serj_Tankian
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold
:
21,070.00
#3
Jan 23 2008 07:13am
pun pasiune in tot ce fac - putin ma intereseaza ce cred altii despre ce fac eu aici
fiecare e liber sa faca ce pofteste
tu cred ca nu cunosti cum s-a nascut acest subforum - cata rezistenta a fost
TlT0
Member
Posts: 2,018
Joined: Jan 19 2008
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 20%
#4
Jan 23 2008 07:37am
Quote (lord_of_war @ Wed, Jan 23 2008, 12:36pm)
+1 rofl
a fost o gluma...total de acord cu tine dar serj faza e ca voi oricum luati jocul si forumul asta prea in serios..adika no offence dar asa zici "...fiecare sa isi aduca aminte de unde a pornit acest subforum..." de parca ai vorbi de un job sau ceva de genu...e doar un forum de gameing atata tot.........in rest is de acord pt ca e mai bine fara injuraturi toata ziua
Serj_Tankian
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold
:
21,070.00
#5
Jan 23 2008 08:25am
mda - close this topic please
i rest my case - my last post here
Go Back To
Romanian
Topic List
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact