Quote (Arx_X @ Sun, Jan 20 2008, 08:28pm)
faza cu doar caracterele mele e dezamagitoare..adik u poti sa ai gear p char ..pus frumos ..si chestii
nu o lua in nume de rau , asta poate sa faca orcare..
totusi ideea e ok ..pacat k e sesiune :|
stai relax cu faza asta

ca eu va pun sa va dati nume la char atunci cand o sa vb pe canal

P
deci stai relax totusi mai avem nevoie de oameni pt asta
Nu uitati Intrarea = 20 fg - GoldBranCh tine fg'u !