d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Va Tine Sa Facem Un Concurs Pe Bn ? > Look In
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Jan 20 2008 12:57pm
sa facem un duell

cream un char de lvl 1 pe Hc 8 persoane si mergem si facem exp in party si cand ajungem toti la lvl 9 mergem in orash si pregatim pt duell

cine ramane ultimul in viata castiga fg'u

eu zic sa se puna cate 20 sau 25 fg in pot si ii trimitem la goldbranch dak e de acord

so ? ce ziceti ? care intra sa posteze aici tongue.gif

si apropo DOar CaRaCtErE Melee
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jan 20 2008 01:12pm
stiu chestia asta ma bag si eu

Char- NapYi smile.gif trb sa mai vina 6 wink.gif


rusuleee haidi si u:P

This post was edited by DyCa4EveR on Jan 20 2008 01:14pm
Member
Posts: 5,812
Joined: Oct 6 2007
Gold: 121.00
Jan 20 2008 01:19pm
sry dar am putina treeaba in seara asta .. daca vretzi vin cu java sa va alerg putin laugh.gif
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Jan 20 2008 01:20pm
Quote (DyCa4EveR @ Sun, Jan 20 2008, 07:12pm)
stiu chestia asta ma bag si eu

Char- NapYi smile.gif trb sa mai vina 6 wink.gif


rusuleee haidi si u:P


ok suntem 2 deja

1). b1dani
2). DyCa4EveR

===========

oricum nu facem asta azi ci maine s-au poimaine ca sa Strangem Fg !!!

This post was edited by b1dani on Jan 20 2008 01:21pm
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jan 20 2008 01:21pm
Quote (Rusu @ Sun, Jan 20 2008, 09:19pm)
sry dar am putina treeaba in seara asta .. daca vretzi vin cu java sa va alerg putin laugh.gif


charu meu kre o sal cresc pt duel iti bate java aia amarata cu mainile goale rofl.gif

si pala tau smile.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Jan 20 2008 02:28pm
faza cu doar caracterele mele e dezamagitoare..adik u poti sa ai gear p char ..pus frumos ..si chestii
nu o lua in nume de rau , asta poate sa faca orcare..

totusi ideea e ok ..pacat k e sesiune :|
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jan 20 2008 02:40pm
pey putem sa facem screen shoturi knd suntem in joc cu toti smile.gif inv&cube&stash
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Jan 22 2008 05:28am
Quote (Arx_X @ Sun, Jan 20 2008, 08:28pm)
faza cu doar caracterele mele e dezamagitoare..adik u poti sa ai gear p char ..pus frumos ..si chestii
nu o lua in nume de rau , asta poate sa faca orcare..

totusi ideea e ok ..pacat k e sesiune :|


stai relax cu faza asta tongue.gif ca eu va pun sa va dati nume la char atunci cand o sa vb pe canal tongue.gifP

deci stai relax totusi mai avem nevoie de oameni pt asta

Nu uitati Intrarea = 20 fg - GoldBranCh tine fg'u !
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Jan 22 2008 10:31am
Quote (b1dani @ Sun, 20 Jan 2008, 20:57)
sa facem un duell

cream un char de lvl 1 pe Hc 8 persoane si mergem si facem exp in party si cand ajungem toti la lvl 9 mergem in orash si pregatim pt duell

cine ramane ultimul in viata castiga fg'u

eu zic sa se puna cate 20 sau 25 fg in pot si ii trimitem la goldbranch dak e de acord

so ? ce ziceti ? care intra sa posteze aici tongue.gif

si apropo DOar CaRaCtErE Melee


sar putea sa ma bag si eu !!
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Jan 23 2008 02:09pm
Chestia se cheama IronMan Tour nu trebuia sa dai atatea explicatii tongue.gif
ma bagam si eu dar pacat ca nu mai joc dia de 2 luni biggrin.gif
Go Back To Romanian Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll