mi-a venit o idee ..si o intrebare defapt
tocmai am facut un trade..aveam topic la el, in are oferea lumea ...
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=14334969&f=54&st=10#entry78796972si se trezeste unu si imi da pm ..k imi da 30 ft p sc respectiv..
ii zic sa posteze acolo dar nu ii dau sc la un ft d 30 (mentionez k acolo era deja un ft si un dl )
si apoi posteaza acolo k ia el ft (el se referea la ft din pm primit , adik 45 fg)
si ma gandesc k ar fii coect sa-l anunt k ft din topic e 50 ..si nu raspunde
asa k l-am dat celuilalt ....
apoi ma trezesc cu pm d la el k mi-a dat block si black-listed pt el ....
nu nai gresit tu ala era un retard ^^^^ nu iti face probleme sant multi deastia ^^^^
intrebarea..am gresit eu k l-am anuntat ft din topic ? si neprimind raspuns in 15 min l-am dat celuilalt?