d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Am Revenit !! :)
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 17 2008 04:03pm



am revent cu un scop sa incerc sa fac ca forumul asta a ajunga pe "cararea" buna

nu stiu daca o sa reusesc dar " incercare moarte nu are "

This post was edited by GriffonsEye on Jan 17 2008 04:18pm
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Jan 17 2008 04:06pm
"incercare moarte nu are biggrin.gif " icon_pointr.gif =))
incearca sa sari de pe biblioteca Judeteana si vezi =))

Bine faci ba smile.gif) doar esti 100000000% Trusted !!!!!!!!!!!!

This post was edited by b1dani on Jan 17 2008 04:06pm
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 17 2008 04:13pm
Quote (b1dani @ Fri, 18 Jan 2008, 00:06)
"incercare moarte nu are biggrin.gif " icon_pointr.gif =))
incearca sa sari de pe biblioteca Judeteana si vezi =))

Bine faci ba smile.gif) doar esti 100000000% Trusted !!!!!!!!!!!!


io nu incerc sa sar de pe bibloteca judetean ci sa indrept forumul asta daca se poate

si nu te-ai putut abtine sa nu zici ceva de rau rofl.gif
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Jan 17 2008 04:16pm
=)) atunci indreapta forumu asta dupa ce sari ca dak pici pe spate te indretii si iti vin idei si ajuti smile.gif))

doar stii ca glumesc smile.gif) hai gg smile.gif) fac imediat 2900 posts =))
Member
Posts: 3,364
Joined: Sep 25 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 17 2008 07:39pm
Quote (b1dani @ Thu, Jan 17 2008, 11:06pm)
"incercare moarte nu are biggrin.gif " icon_pointr.gif =))
incearca sa sari de pe biblioteca Judeteana si vezi =))

Bine faci ba smile.gif) doar esti 100000000% Trusted !!!!!!!!!!!!


smile.gif) nu ma face sa rad!
Member
Posts: 10,746
Joined: Feb 23 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 17 2008 11:18pm
Quote (GriffonsEye @ Thu, Jan 17 2008, 10:03pm)
am revent cu un scop sa incerc sa fac ca forumul asta a ajunga pe "cararea" buna

nu stiu daca o sa reusesc dar " incercare moarte nu are "


asa.ok.acuma lumineaza-ne si pe noi ce vei face ca sa faci forumul sa ajunga pe cararea cea buna??
Member
Posts: 1,535
Joined: Dec 20 2005
Gold: 1.00
Jan 18 2008 12:53am
eu zic ca e foarte bine ca avem celebritati ca dl GriffonsEye care ne ajuta subforumul sa ajunga pe calea cea buna
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jan 18 2008 01:34am
Quote (rune_god69 @ Fri, Jan 18 2008, 08:53am)
eu zic ca e foarte bine ca avem celebritati ca dl GriffonsEye care ne ajuta subforumul sa ajunga pe calea cea buna


siigur cu niste spamuri si injuraturi ^^ nu dani? smile.gif
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Jan 18 2008 08:21am
So....dupa ce te duci la curve si traiesti in pacat si negare toata viata, vrei sa imbraci haină monahala ?

Doubt it`s even possible.
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jan 18 2008 08:41am
Quote (B4al @ Fri, Jan 18 2008, 04:21pm)
So....dupa ce te duci la curve si traiesti in pacat si negare toata viata, vrei sa imbraci haină monahala ?

Doubt it`s even possible.


fiecare are dreptul la o alta sansa tongue.gif
Go Back To Romanian Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll