Quote (DanyTheDog @ Thu, 17 Jan 2008, 22:08)
Ce mai faceti?uite am mai intrat si eu pe aici dupa o lunga pauza.
Ce mai ziceti,cum ati petrecut revelul,Craciunul?
Cum va mai merge?
La Multi Ani de anul nou ca nu am apucat sa va mai zic ca sunt cam ''Busy'' in ultimul timp.

Stima si respespect, Dany.
sal dany, bine ai revenit.
noi suntem bine pe aci, incercam sa nu ne plictisim ^^
tie cum iti merge ?