d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Salutare Baieti > :)
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Jan 17 2008 02:08pm
Ce mai faceti?uite am mai intrat si eu pe aici dupa o lunga pauza.
Ce mai ziceti,cum ati petrecut revelul,Craciunul?
Cum va mai merge?
La Multi Ani de anul nou ca nu am apucat sa va mai zic ca sunt cam ''Busy'' in ultimul timp. biggrin.gif

Stima si respespect, Dany.
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jan 17 2008 02:23pm
Quote (DanyTheDog @ Thu, Jan 17 2008, 10:08pm)
Ce mai faceti?uite am mai intrat si eu pe aici dupa o lunga pauza.
Ce mai ziceti,cum ati petrecut revelul,Craciunul?
Cum va mai merge?
La Multi Ani de anul nou ca nu am apucat sa va mai zic ca sunt cam ''Busy'' in ultimul timp. biggrin.gif

Stima si respespect, Dany.


Am petrecut bine
P aci e km HoT ^^
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Jan 17 2008 02:47pm
a scazut media de varsta, iar cu asta si seriozitatea subforumului biggrin.gif
bine ai venit inapoi
La Multi Ani
biggrin.gif

Quote (DyCa4EveR @ Thu, Jan 17 2008, 10:57pm)
la cine te referi?

me refeream la certuri si prostii de genu ce-am vazut pe forum in ultimele zile. nu am intins degetul spre nimeni si nu vad de ce te-ai atacat chiar tu. nu crezi ca-ti ziceam pe mess ceva pana acuma daca ma ofticai ? smile.gif)

This post was edited by Taiko on Jan 17 2008 03:04pm
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Jan 17 2008 02:49pm
Quote (Taiko @ Thu, Jan 17 2008, 10:47pm)
a scazut media de varsta, iar cu asta si seriozitatea subforumului biggrin.gif
bine ai venit inapoi
La Multi Ani
biggrin.gif


merci,nu am revenit am intrat doar sa vad ce mai e pe aici ca nu prea mai am timp nici de mine...anul asta cred ca o sa fie cam lung pentru mine tongue.gif

This post was edited by DanyTheDog on Jan 17 2008 02:49pm
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Jan 17 2008 02:52pm
re tongue.gif si pot tot zice si gz for 6k posts tongue.gifP ca doar 2 iti mai trebuie

La Multi Ani tongue.gif !!!
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jan 17 2008 02:57pm
Quote (Taiko @ Thu, Jan 17 2008, 10:47pm)
a scazut media de varsta, iar cu asta si seriozitatea subforumului biggrin.gif
bine ai venit inapoi
La Multi Ani
biggrin.gif


la cine te referi?
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Jan 17 2008 03:02pm
bine DyCa4EveR =))
Retired Moderator
Posts: 28,818
Joined: Apr 10 2006
Gold: 1.02
Trader: Trusted
Jan 17 2008 03:34pm
Totu' e ok Dane pe aici. Nu te mai lua după toți. biggrin.gif

Vezi ce faci cu treaba aia si revino-ti odată ca daca nu ajungi iar la statusu' ala nasol de nub. tongue.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Jan 17 2008 03:34pm
Quote (DanyTheDog @ Thu, 17 Jan 2008, 22:08)
Ce mai faceti?uite am mai intrat si eu pe aici dupa o lunga pauza.
Ce mai ziceti,cum ati petrecut revelul,Craciunul?
Cum va mai merge?
La Multi Ani de anul nou ca nu am apucat sa va mai zic ca sunt cam ''Busy'' in ultimul timp. biggrin.gif

Stima si respespect, Dany.


sal dany, bine ai revenit.
noi suntem bine pe aci, incercam sa nu ne plictisim ^^
tie cum iti merge ?
Member
Posts: 5,812
Joined: Oct 6 2007
Gold: 121.00
Jan 17 2008 05:10pm
Hai norok ! bier.gif
Go Back To Romanian Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll