Quote (bilstan @ Tue, Jan 15 2008, 12:39pm)
sincer chiar te asteptai sa plateasca?
Sincer .... da

eu as fi platit dk as fi pierdut ...
Am si eu o rugaminte la toti ceilalti ( ca tot stim sa injuram si sa facem spamm ) - puteti sa ii dati fiecare cateva mesgae in care sa ii uratzi de bine dk nu plateste betul ?
ms

vroiam sa imi iau un charm pt LS si acum nu mai pot .... ce aiurea sunt unii cateodata
imi cer scuze pt limbahjul usor trivial si eventualele greseli gramaticale , dat nervii sunt de vina
This post was edited by MillenniuM_Evolution2007 on Jan 15 2008 06:46am