Quote (goldbranch @ Mon, 14 Jan 2008, 13:50)
Ma tem ca nu ai putea sa te abtii.
Oricum o alegere trebuie respectata, indiferent de situatie.
M-as mira daca decizia a fost luata in legatura cu posturile "aiurea"...
Succes !
deci tocmai am incalcat ce am spus dar trebe sa zic ceva si am "plecat"
vezi si tu ce e aici .. toti zic ca sunt despteti si etc dar daca vine unu si incepe sa injure si alte chesti io cred ca un om destept nu la-r baga in seama ...
daca era asa nu se ajungea aici ... si pe cale sa ne stearga subforumu'
cum zice ombladon "putem discuta elevat sau sa ne dam in cap"
Salut all!!
This post was edited by GriffonsEye on Jan 14 2008 06:01am