d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Cum O Mai Ducetzi Fratzilor ? :)
1236Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,364
Joined: Sep 25 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 13 2008 12:45pm
Eu bine tongue.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Jan 13 2008 01:07pm
ma bucur sa aud asta, dar poate te intereseaza sa vezi ce fac astia de pe la tine:
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=14081475&f=298&st=30
uite acolo pana la sfarsit...
Member
Posts: 3,364
Joined: Sep 25 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 13 2008 01:21pm
Quote (MrDjBthu @ Sun, Jan 13 2008, 08:07pm)
ma bucur sa aud asta, dar poate te intereseaza sa vezi ce fac astia de pe la tine:
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=14081475&f=298&st=30
uite acolo pana la sfarsit...


Si eu ce sa fac,dak ii retardat ? smile.gif

daka are Boala pe bAAL tongue.gif


eu nu am nici o treaba cu el,Un medi dc nu inchide topicul ala ? tongue.gif


Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jan 13 2008 01:23pm
Quote (MrDjBthu @ Sun, Jan 13 2008, 09:07pm)
ma bucur sa aud asta, dar poate te intereseaza sa vezi ce fac astia de pe la tine:
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=14081475&f=298&st=30
uite acolo pana la sfarsit...


era vorba si de mine? -.-
Member
Posts: 3,364
Joined: Sep 25 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 13 2008 01:26pm
Quote (DyCa4EveR @ Sun, Jan 13 2008, 08:23pm)
era vorba si de mine? -.-


Noah pai cred , a zis la plural!
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jan 13 2008 01:29pm
Quote (ProAccA @ Sun, Jan 13 2008, 09:26pm)
Noah pai cred , a zis la plural!


ce se baga ratonu asta de mrdjbthu al draq nob nare altceva dkt sa ma investigheze pe mine sasi vada de oile lui si sa ma lase in pace al draq o fii si el mare lazarus
Member
Posts: 3,364
Joined: Sep 25 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 13 2008 01:31pm
Quote (DyCa4EveR @ Sun, Jan 13 2008, 08:29pm)
ce se baga ratonu asta de mrdjbthu al draq nob nare altceva dkt sa ma investigheze pe mine sasi vada de oile lui si sa ma lase in pace al draq o fii si el mare lazarus

smile.gif)

Pai dak nu are ce face smile.gif

ce sa-i faci...

NE mai trebe inca 1 in guild si avem echipa de fotbal fara rezerve tongue.gif

Sa schimb numele in Steaua ? tongue.gif si dau rankuri din alea : banel,Dica etc tongue.gif ? ce zici frate smile.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jan 13 2008 01:33pm
Quote (ProAccA @ Sun, Jan 13 2008, 09:31pm)
smile.gif)

Pai dak nu are ce face smile.gif

ce sa-i faci...

NE mai trebe inca 1 in guild si avem echipa de fotbal fara rezerve tongue.gif

Sa schimb numele in Steaua ? tongue.gif si dau rankuri din alea : banel,Dica etc tongue.gif ? ce zici frate smile.gif


ash vrea wink.gif) eu vr sa fiu banel pula de fier la rank nu dica -.- ^^
Member
Posts: 3,364
Joined: Sep 25 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 13 2008 01:33pm
Quote (DyCa4EveR @ Sun, Jan 13 2008, 08:33pm)
ash vrea wink.gif) eu vr sa fiu banel pula de fier la rank nu dica -.- ^^


Pai am sa ma mai gandesc sa vad si ce zic astia : )))!
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Jan 13 2008 03:55pm
Quote (ProAccA @ Sun, 13 Jan 2008, 21:21)
Si eu ce sa fac,dak ii retardat ? smile.gif

daka are Boala pe bAAL tongue.gif


eu nu am nici o treaba cu el,Un medi dc nu inchide topicul ala ? tongue.gif


ai un x rosu in dreptul numelui lui la guilda acolo...
dar daca tie iti plac d-astia ok, np
Go Back To Romanian Topic List
1236Next
Add Reply New Topic New Poll