Quote (DyCa4EveR @ Sun, Jan 13 2008, 08:29pm)
ce se baga ratonu asta de mrdjbthu al draq nob nare altceva dkt sa ma investigheze pe mine sasi vada de oile lui si sa ma lase in pace al draq o fii si el mare lazarus

)
Pai dak nu are ce face

ce sa-i faci...
NE mai trebe inca 1 in guild si avem echipa de fotbal fara rezerve

Sa schimb numele in Steaua ?

si dau rankuri din alea : banel,Dica etc

? ce zici frate