d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Luni Am Un Interviu Important > Pt Un Job
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,433
Joined: Mar 20 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 12 2008 08:39am
Este in domeniul tehnic - implementare placi de baza si componente telefonice
Sper sa am noroc si sa fiu acceptat smile.gif as fi f fericit daca as reusi biggrin.gif


~ Doamne-ajuta smile.gif
Retired Moderator
Posts: 28,818
Joined: Apr 10 2006
Gold: 1.02
Trader: Trusted
Jan 12 2008 08:43am
Cu siguranta o sa te descurci.
Daca esti cu adevarat pregatit si iti doresti acel job, nu are de ce sa-ti fie teama.
Succes !
Member
Posts: 2,433
Joined: Mar 20 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 12 2008 08:46am
Quote (goldbranch @ Sat, Jan 12 2008, 02:43pm)
Cu siguranta o sa te descurci.
Daca esti cu adevarat pregatit si iti doresti acel job, nu are de ce sa-ti fie teama.
Succes !


Ms smile.gif Sunt putin nelinistit pt ca stiu ca am o sansa importanta si nu trebuie sa o ratez .
Sunt acceptat in proportie de 70-80% , insa mai greu este sa confirmi si sa ramai pe acel post smile.gif Sper sa fac o impresie buna si sa raman biggrin.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Jan 12 2008 08:59am
Quote (MillenniuM_Evolution2007 @ Sat, 12 Jan 2008, 16:39)
Este in domeniul tehnic - implementare placi de baza si componente telefonice
Sper sa am noroc si sa fiu acceptat smile.gif as fi f fericit daca as reusi biggrin.gif


~ Doamne-ajuta smile.gif


tare asta, la ce firma e ? si ce ai terminat ? ca suna mult a ce fac eu acuma...electronica si telecomunicatii...
da chiar ce cerinte au oamenii ? ce trebuie sa stiti ?
me mine ma cam sperie treaba ca la toti la care ma uit din domeniu asta cer niste chestii de care nu am auzit sau nu am intalnit eu
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Jan 12 2008 09:18am
Quote (MrDjBthu @ Sat, 12 Jan 2008, 16:59)
tare asta, la ce firma e ? si ce ai terminat ? ca suna mult a ce fac eu acuma...electronica si telecomunicatii...
da chiar ce cerinte au oamenii ? ce trebuie sa stiti ?
me mine ma cam sperie treaba ca la toti la care ma uit din domeniu asta cer niste chestii de care nu am auzit sau nu am intalnit eu


briliantu` neJlefuit ntz ntz ntz ...

Sa porti casca de protectie rofl.gif
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 12 2008 09:36am
Daca ai pregatire si te pricepi nu vad de ce sa nu reusesti wink.gif

Succes biggrin.gif
Member
Posts: 2,433
Joined: Mar 20 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 12 2008 11:49am
Quote (MrDjBthu @ Sat, Jan 12 2008, 02:59pm)
tare asta, la ce firma e ? si ce ai terminat ? ca suna mult a ce fac eu acuma...electronica si telecomunicatii...
da chiar ce cerinte au oamenii ? ce trebuie sa stiti ?
me mine ma cam sperie treaba ca la toti la care ma uit din domeniu asta cer niste chestii de care nu am auzit sau nu am intalnit eu


Firma se numeste INTRAROM smile.gif da-i search pe google si poti afla mai multe amanunte .Cat despre cerinte nu pot sa iti zic prea multe pt ca am fost recomandat de cineva si voi afla mai multe amanunte luni .
Am terminat Colegiul Tehnic , dar nu are nici o relevanta pt ca am fost la Real tongue.gif si nu am avut profil tehnic biggrin.gif urmeaza sa ma inscriu la vara la Constructii Civile

Quote (GriffonsEye @ Sat, Jan 12 2008, 03:36pm)
Daca ai pregatire si te pricepi nu vad de ce sa nu reusesti wink.gif

Succes biggrin.gif


Mersi smile.gif

This post was edited by MillenniuM_Evolution2007 on Jan 12 2008 11:50am
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Jan 12 2008 02:29pm
succes ..pt k esti pregatit
si bafta pt k toti avem nevoie..zilnic
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Jan 12 2008 03:03pm
succes.cauta sa te linistesti numai cei care stiu tot sau nu stiu nimic sunt linistiti.
Member
Posts: 10,497
Joined: Jan 6 2007
Gold: 2,922.00
Jan 12 2008 04:52pm
gl
Go Back To Romanian Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll