Quote (MrDjBthu @ Sat, Jan 12 2008, 02:59pm)
tare asta, la ce firma e ? si ce ai terminat ? ca suna mult a ce fac eu acuma...electronica si telecomunicatii...
da chiar ce cerinte au oamenii ? ce trebuie sa stiti ?
me mine ma cam sperie treaba ca la toti la care ma uit din domeniu asta cer niste chestii de care nu am auzit sau nu am intalnit eu
Firma se numeste INTRAROM

da-i search pe google si poti afla mai multe amanunte .Cat despre cerinte nu pot sa iti zic prea multe pt ca am fost recomandat de cineva si voi afla mai multe amanunte luni .
Am terminat Colegiul Tehnic , dar nu are nici o relevanta pt ca am fost la Real

si nu am avut profil tehnic

urmeaza sa ma inscriu la vara la Constructii Civile
Quote (GriffonsEye @ Sat, Jan 12 2008, 03:36pm)
Daca ai pregatire si te pricepi nu vad de ce sa nu reusesti

Succes

Mersi
This post was edited by MillenniuM_Evolution2007 on Jan 12 2008 11:50am