Descid acest topic pentru a-mi exprima unele idei referitoare la acest subforum.
Sunteti bineveniti sa va dati cu parerea / criticati. Sunt dispus la orice fel de discutii.
Nu imi place unde a ajuns forumul nostru.
Nu toti situ cat de mult unii si-au dorit sa existe, si ce anume au facut in acest sens. (topicuri, banere, reclame, etc)
Dar... acum vad topicuri de spam, va atacati intre voi, folositi cuvinte si expresii jignitoare si multe altele.
Nu mai vorbesc despre topicuri de +1 la care unii si-au facut abonament si in care abia asteapta sa posteze.
Discutati subiecte aiurea, care eventual vor degenera in spam, nu in discutii decente si la obiect.
Unii deschid topicuri fara sa dea dovada de rationament. Probabil sa-si faca simtita prezenta aici, dar intr-o postura negativa.
Acest subforum este facut pentru noi, pentru a ne cunoaste mai bine, pentru a face noi prieteni, pentru a ne ajuta si pentru a invata unul de la altul.
Ma tem ca acest scop nu este inteles si de altii....
Nu vreau sa acuz pe nimeni de nimic. Vreau doar sa percepeti realitatea !
--Andrei