imi placea inainte ca era un joc simplu. nu trebuia sa fac multe sa-l joc sau sa ma pierd prin imagini.
acum a devenit mai complex dar nu mai bun. din punctul meu a pierdut mult la capitolul manevrabilitate si a plusat putin la estetic.
Quote (MillenniuM_Evolution2007 @ Sat, Jan 12 2008, 02:24pm)
eu nu inteleg prea multe

sunt derutat
unde vad inventory si cum castez ?
apesi I pt inventar. q si e ca sa cast sau sa dai cu arma . c este pt char screen.
sau poti sa apoesi sus pe iconite
This post was edited by Taiko on Jan 12 2008 06:29am