Quote (Pr0m3t30 @ Wed, Jan 9 2008, 12:58am)
daca avem mule posturi se urca, uitate posturile de toate forum
da ai dreptate se urca da nu forumu ci goldbranch si mrbommel .. se urca in avion isi fac bagajele si pleaca de pe Romanian Forum k no sa mai existe ...
o sa ne puna la spammers

knd o sa facem un trade o sa rada de noi k nea inchis forumu de spameri ce suntem ^^